БЮТ переконує, що записав на відео візит співробітників СБУ в партійний офіс

У БЮТ є всі дані співробітників СБУ, які увірвалися в їхній офіс. Однак з проханням надати цю інформацію для проведення перевірки з СБУ "ніхто офіційно не звертався".

Візит співробітників СБУ в офіс партії "Батьківщина" у п'ятницю, 18 лютого, зафіксований на відео.

Про це в коментарі виданню "Комерсант-Україна" заявив народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

"У нас є всі дані: прізвище, ім'я, по батькові, звання начальника відділу, який керував цією операцією, є відео, на якому також зафіксовані номери машин", - сказав він. Разом з тим, за словами депутата, з проханням надати цю інформацію для проведення перевірки з СБУ "ніхто офіційно не звертався".

Нагадаємо, 18 лютого, депутати від фракції БЮТ масово покинули зал засідань Верховної Ради, пояснюючи, що представники СБУ намагаються взяти штурмом партійний офіс

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко повідомила у своєму Twitter, що СБУ намагається увійти в партійний офіс і вилучити центральний партійний сервер. Пізніше народний депутат від БЮТБ Сергій Терьохін уточнив, що представники СБУ покинули партійний офіс. У СБУ інформацію БЮТ категорично заперечують.

В даний час охорону офісу "Батьківщини", крім власне охоронців, забезпечують народні депутати, які з п'ятниці встановили там цілодобове чергування.

Читайте також:

БЮТ: Міліція влаштувала блокаду квартири помічниці нардепа

В штаб-квартиру Тимошенко з обшуком приходили контррозвідники

ПР: наступного разу офіс БЮТ атакують інопланетяни або чупакабра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: