БЮТ підготував документи для оскарження результатів виборів

Для оскарження результатів голосування, за якими перемагає Віктор Янукович, прихильникам Юлії Тимошенко не вистачає тільки офіційного оголошення результатів виборів.

Блок Юлії Тимошенко підготував документи, необхідні для оскарження результатів президентських виборів, і очікує тільки на офіційне оголошення результатів голосування Центральною виборчою комісією.

Про це заявив один із лідерів БЮТ Андрій Кожем'якін. "Ми чекаємо офіційного оголошення (результатів виборів) і офіційно починаємо процедуру оскарження. Зараз наші юристи відпрацьовують наші тактичні дії з цього приводу", - сказав він.

Зараз, за його словами, депутати від БЮТ займаються збором інформації щодо фальсифікацій.

"У нас все по закону, ми вчора все зібрали - всі скарги, акти, протоколи, окремі думки. Все зібрано і спрямовано туди, куди потрібно", - додав Кожем'якін.

Нагадаємо, раніше БЮТ вирішив не визнавати результати виборів і оскаржити їх у суді. Команда Віктора Януковича була звинувачена у масштабних фальсифікаціях.

У той же час, експерти вважають, що переглянути результати голосування не вдасться, і Віктор Янукович таки обійме президентську посаду.

За результатом підрахунку майже 100% електронних виборчих протоколів, Янукович посідає на виборах перше місце, випереджаючи Тимошенко більш, ніж на 3%.

Читайте також:

БЮТ порадив Януковичу присягати на "Каштанці" Чехова

Комітет виборців: Україна отримає нового президента до кінця лютого

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

ВідеоБЮТ підготував документи для оскарження результатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: