БЮТ підтримує Яценюка

Бютівець Володимир Філенко запевняє, що його фракція підтримає будь-яку кандидатуру на пост спікера, яку запропонує НУ-НС.

Фракція БЮТ підтримає кандидатура Арсенія Яценюка, у разі його висунення на посаду голови Верховної ради України фракцією НУ-НС.

Про це сьогодні в інтерв’ю журналістам повідомив народний депутат, член фракції БЮТ Володимир Філенко.

Володимир Філенко
УНІАН
Володимир Філенко запевняє, що кандидатура на пост спікера - це внутрішня справа НУ-НС.
За його словами, посада голови ВР згідно з коаліційною угодою, належить до квоти НУ-НС. При цьому він нагадав, що кандидатура на посаду голови ВР є внутрішньою справою цієї політичної сили. "І тому ми підтримаємо будь-яку кандидатуру, яку висуне НУ-НС на посаду голови ВР", - сказав Філенко.

Як повідомляв iPlus, сьогодні лідер фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” В’ячеслав Кириленко повідомив, що пропонуватиме на посаду Голови ВР від фракції кандидатуру Арсенія Яценюка.

В той же час, народний депутат від НУ-НС Ірина Геращенко в інтерв’ю журналістам повідомила, що фракція ”Наша Україна – Народна самооборона” на своєму засіданні поки не голосувала щодо кандидатури Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної ради, оскільки спочатку хоче з ним поспілкуватись.

За її словами, сьогодні на засіданні фракції було остаточно схвалено питання підписання угоди про демократичну коаліцію, а також розглянуто питання про положення фракції.

Крім того, народний депутат, член фракції НУ-НС Юрій Луценко повідомив, що зараз відбудеться спільне засідання фракцій БЮТ і НУ-НС для остаточного оформлення демократичної коаліції.

При цьому інший депутат від НУ-НС Роман Зварич висловив сподівання, що півгодинної перерви у засіданні Верховної ради буде достатньо для того, щоб провести усі формальні процедури, необхідні для створення демократичної коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: