БЮТ побачив "справжнє обличчя Ющенка" і воно йому не сподобалось

"Бютівці" впевнені, що антикризові закони уряду не були прийняті через пряму вказівку президента.

Фракція БЮТ звинувачує президента Віктора Ющенка у зриві голосування за законопроекти, спрямовані на співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Про це від імені фракції заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Сьогодні, 14 квітня, за прямої й очевидної вказівки президента Ющенка було провалено антикризові проекти законів", - сказав він.

Кириленко зауважив, що ці законопроекти були погоджені зі світовими фінансовими організаціями, однак "президент дав пряму вказівку частині депутатів, яких він особисто контролює, не голосувати за вказаний пакет".

На думку фракції БЮТ, така позиція не гідна глави держави.

"Саме сьогоднішнє голосування відкрило справжнє обличчя президента Ющенка, його істинну суть", - сказав Кириленко.

За його словами, це свідома політика президента і його своєрідна помста народу за нелюбов і розчарування в президентові. При цьому Кириленко наголосив, що якби парламентом не була встановлена дата президентських виборів – 25 жовтня, то фракція БЮТ вже сьогодні проголосувала б за початок процедури імпічменту президенту.

Також він заявив, що фракція БЮТ вимагає від уряду та прем’єр-міністра негайно і невідкладно прийняти рішення Кабінету міністрів, необхідні постанови і створити умови для приходу в Україну фінансової підтримки.

"Що стосується пана Ющенка, то після такого вчинку ми вже не просимо його ані цементувати парламентські сили, ані підтримувати антикризові закони, ані консолідовувати політичні еліти. У нас єдине прохання до нього – ніколи більше не говорити високі слова про інтереси нації", - сказав Кириленко.

Також він додав, що, якщо б вибори не були призначені на 25 жовтня, фракція БЮТ вже сьогодні проголосувала б за початок імпічменту.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні Верховна рада знову не включила до порядку денного роботи парламенту законопроекти, які стосуються співпраці з Міжнародним валютним фондом.

За включення даних законопроектів в порядок денний голосували в повному складі фракції БЮТ та Блоку Литвина, але фракція НУ-НС голосувала лише частково, тому голосів не вистачило.

Нагадаємо, вчора Віктор Ющенко звернувся до депутатів з проханням підтримати антикризові закони уряду, хоча йому вони не подобаються.

Як пояснив депутат В’ячеслав Кириленко, депутати від групи "За Україну!", що входить до складу фракції НУ-НС, не голосували за внесення до порядку денного цих законопроектів, оскільки вони несуть загрозу для певних секторів економіки, а також уряд не врахував зауваження депутатів до цих законопроектів.

Група "За Україну!" вважається підконтрольною президенту Віктору Ющенку, проте нещодавно виступила проти його ініціативи щодо одночасних виборів президента та парламенту.

Читайте також:

Рада знову провалила антикризові закони уряду

БЮТ: Україна втрачає кредит МВФ

Янукович: "Регіони" заблокують отримання кредиту МВФ

Єдиним виходом для України є перевибори президента і Ради, - Балога

ВідеоБЮТ звинувачує Ющенка у зриві голосування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: