БЮТ почав імпічмент Ющенку

Представники Блоку Тимошенко хочуть, щоб президент відповів за фінансові проблеми України. І прямо говорять, що починають процедуру імпічменту.

Постанова про відповідальність президента Віктора Ющенка за ситуацію у фінансово-кредитній сфері України, у разі її ухвалення Верховною радою, може стати підставою для початку процедури винесення імпічменту глави держави.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Святослав Олійник, який зареєстрував у ВР проект постанови про відповідальність Ющенка за фінанси та кредити.

В документі передбачається покласти на главу держави особисту відповідальність за ситуацію, оскільки президент, за словами Олійника, "двічі проігнорував вимоги ВР про відсторонення від виконання повноважень голови НБУ Володимира Стельмаха".

Депутат зазначив, що в проекті постанови передбачається покласти відповідальність на президента насамперед за різке знецінення української гривні, "численні спекуляції на валютному та іпотечному ринках, невиконання комерційними банками своїх зобов’язань перед вкладниками, істотні зловживання в процесі рефінансування комерційних банків, повну відсутність контролю за діяльністю комерційних банків, що призвело до значного погіршення добробуту громадян України".

Олійник визнає, що проект постанови про відповідальність Ющенка зараз є суто політичним документом. Але передбачає, що в майбутньому він може стати початком процедури імпічменту.

Нагадаємо, раніше БЮТівець Андрій Портнов заявив, що початок процедури імпічменту залежить від того, чи звільнить президент голову Нацбанку Стельмаха.

Сьогодні Верховна рада на позачерговому засіданні розглядає питання про відставку керівництва Національного банку.

Читайте також:

БЮТ сказав, коли почнеться імпічмент

Депутати хочуть, щоб Тігіпко очолив Нацбанк

ВР почала розглядати відставку Стельмаха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: