БЮТ погрожує зірвати Раді канікули

Блок Тимошенко обіцяє проводити позачергові засідання парламенту в разі, якщо до канікул роботу ВР заблокує Партія регіонів.

Незважаючи на те, що після цього робочого тижня депутати мають піти на канікули, БЮТ збирається надалі ініціювати проведення позачергових засідань Верховної ради.

Про це на погоджувальній раді заявив лідер фракції Блоку Тимошенко у ВР Іван Кириленко.

Він відзначив, що, "враховуючи деструктивну роботу Партії регіонів щодо блокування роботи Верховної ради", БЮТ буде змушений "адекватно на неї реагувати".

"Ми змушені будемо ініціювати додаткові засідання, якщо ця сесія не буде закрита, або позачергову сесію у разі, якщо цю вдасться закрити. І це буде не одна позачергова сесія", - наголосив Кириленко.

Нагадаємо, цей пленарний тиждень є останнім у роботі Верховної ради перед канікулами. Партія регіонів вже пообіцяла заблокувати роботу парламенту цього тижня в разі, якщо ВР відмовиться ухвалити закон про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальних зарплат в Україні.

Разом із тим, 3 липня ВР не змогла нормально провести позачергове засідання.

Парламентську трибуну заблокували представники Партії регіонів, які дали парламенту розглянути тільки питання про позбавлення повноважень депутата від БЮТ Віктора Лозінського.

Читайте також:

"Регіони" відправлять Раду на канікули заблокованою

"Регіонали" надіслали керівникам держави жалісного листа

Литвин закрив засідання, щоб депутати "схаменулися"

Рада не буде виконувати ультиматуму Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: