БЮТ покаже НАТО фільм про суд Тимошенко

Соратники екс-прем'єра зняли документальний "політично нейтральний" фільм про те, як її судять.

У рамках сесії Парламентської асамблеї НАТО, яка розпочнеться 7 жовтня в Бухаресті, відбудеться презентація документального фільму про судовий процес проти Юлії Тимошенко, повідомляє прес-служба БЮТ.

Про це повідомив журналістам народний депутат фракції "БЮТ-Батьківщина", член постійної делегації Верховної Ради в ПА НАТО Остап Семерак, який продюсував створення фільму.

"З цим фільмом наша делегація поїде на сесію Парламентської асамблеї НАТО, де якраз запланована доповідь щодо України – про ті політичні процеси, які відбуваються в нас після Помаранчевої революції та про стан демократії в нашій країні", – повідомив Семерак.

За його словами, англомовна стрічка "The trial of Yulia Tymoshenko. The true story" ("Суд над Юлією Тимошенко. Правдива розповідь") "не містить жодних політичних висновків".

"Ми спеціально робили політично нейтральний фільм – лише документальні кадри, текст, який пояснює, що відбувається на екрані, та коментарі основних учасників цього судового процесу", – зазначив Остап Семерак.

Він розповів, що ідея фільму виникла в ході спілкування з партнерами з Європарламенту та з членами парламентів інших країн.

"Вони питали нас, що відбувається в суді проти Юлії Тимошенко, і коли ми розповідали про перебіг подій, вони нам не вірили. Не вірили, що в європейській країні, яка декларує демократичні принципи, може відбуватися щось подібне з лідером опозиції і колишнім прем'єр-міністром. Тому ми прийшли до думки, що,очевидно, потрібно зробити документальний фільм", – пояснив народний депутат.

Він також повідомив, що незабаром планується презентація фільму для депутатів Європарламенту в Брюсселі.

"Ми прагнемо будувати стосунки з нашими партнерами у Європі і світі на принципах відкритості. Цей фільм є демонстрацією того, що наша політична сила хоче збудувати відкриту Україну без кривих дзеркал і затемнених вікон", – наголосив соратник Тимошенко.

Читайте також:

Гадалки розійшлися у прогнозах щодо долі Тимошенко

Грищенко запевнив ПАРЄ, що суд над Тимошенко прозорий

Депутати Тимошенко крутять носами від спілкування з Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: