БЮТ: кияни півдня стояли в заторах через те, що Азаров їздив у кіно

Опозиціонери обурені: це вже не перший випадок, коли мінімум на півдня перекривається частина міста, в якій перебуває нинішня влада.

Центр Києва вчора стояв у заторах, доки прем’єр-міністр Микола Азаров та інші члени уряду дивився прем’єру російського фільму "Стомлені сонцем 2".

Як заявив з цього приводу заступник голови Верховної ради, член БЮТ Микола Томенко, в Україні стає нормою дика ситуація, коли високопосадовці вважають, що якщо вони їздять у театр або кіно, то все місто за півдня повинні готувати до цієї "визначної" події.

"Якщо нинішня влада і надалі так буде відзначати 65-річчя великої перемоги, то треба не лише ветеранів війни, а й усіх киян виселити за межі столиці", - цитує Томенка прес-служба БЮТ.

Він зазначив, що це вже не перший випадок, коли мінімум на півдня перекривається частина міста, у якій перебуває нинішня влада.

"Так сталося і з презентацією цього фільму, коли центр Києва за півдня був заблокований в очікуванні приїду прем’єр-міністра і членів уряду", - сказав Томенко, додавши, що "цю ненормальність, яка перейшла з політичного середньовіччя, треба зупинити".

"Іншою ненормальністю є те, що відзначення 65-ї річниці перемоги проходить під посиленим російським міфом про визначну роль Сталіна", - сказав віце-спікер.

Томенко зазначив, що перед входом до кінотеатру, де відбувалася прем’єра фільму, "прогулювались радісні НКВДисти, а у самому залі всіх зустрічав Сталін".

"Якщо і далі нова влада так буде відзначати 9 Травня, то, мабуть, ветеранів, які вийдуть на Хрещатик, змусять підняти прапори "За Родіну, За Сталіна!", - сказав він.

Томенко зазначив, що підтверджуються побоювання, які він висловлював раніше, про те, що відзначення 65-ї річниці стане не святом захисту та підтримки ветеранів, а святом радянської і російської пропаганди.

"Ще є час це виправити, і ми будемо робити все, щоб зневага чиновників до ветеранів та міфологізація сталінської доби не стала нормою під час дуже важливого і знакового для українського народу свята – 65-ї річниці перемоги", - резюмував він.

Читайте також:

Відвідуваність кінотеатрів зросла на 20%, не дивлячись на український дубляж

ПР зажадала негайно скасувати дубляж фільмів українською

Азаров з міністрами сходив на прем’єру "Стомлених сонцем-2"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: