БЮТ покинув Київраду

Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Київській міській раді відмовилась брати участь у засіданнях сесії ради.

Фракція БЮТ у Київській міській раді відмовилась брати участь у засіданнях сесії ради.

Як передає УНІАН, про йдеться в заяві фракції БЮТ у Київраді.

Зазначається, що причиною таких дій фракції стала “незаконна діяльність міського голови Леоніда Черновецького і так званої “більшості”.

Тетяна Меліхова
УНІАН
Лідер фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова
Як йдеться у документі, після того, як вступив у дію закон про імперативний мандат, кожне засідання сесії проводиться за участю осіб, які на сьогодні не є депутатами, рішення, які приймаються за їх участю, є незаконними.

БЮТ наголошує, що депутатів від Блоку Черновецького цікавлять лише земельні питання, які приймаються в конвеєрному режимі, всупереч регламенту, всупереч рішенням профільних комісій, без проектів рішень, без будь-яких супроводжуючих документів і часто з голосу.

"Таким чином, йде повномасштабне розбазарювання земельних ділянок і зелених зон у місті. Земельні питання складають 75% кожного пленарного засідання сесії Київради", - йдеться у заяві БЮТ.

Фракція БЮТ наголошує, що “робота Київради сьогодні чітко направлена на зосередження у своїх руках всієї влади у місті, повноваження районів поступово звужуються, численні об’єкти нерухомості з відання районів переходять під контроль міської влади, яка “пускає їх з молотка”.

Водночас, зазначається у заяві, питання, які виносяться депутатами фракції БЮТ, не голосуються і не приймаються.

Від сьогоднішнього дня депутати фракції БЮТ проводитимуть виїзні засідання Київради на місцях, там, де ситуація вимагає негайного вирішення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: