БЮТ пообіцяв пригадати Азарову СІЗО і допити

В опозиції наголощують, що хто б не прийшов до влади, у нього має бути однаковий підхід до своїх і чужих.

У разі приходу до влади БЮТ добиватиметься порушення кримінальних справ проти Миколи Азарова та його підлеглих через порушення процедури держзакупівель при підготовці до Євро-2012. Про це заявив заступник глави парламентської фракції БЮТ Сергій Соболєв.

Так, Соболєв, відповідаючи на питання, чи буде БЮТ у разі приходу у владу масово заарештовувати і тягати на допити опозиціонерів, сказав: "Даруйте, питання в іншому. Питання в тому, що відповідати повинні перед законом усі, незалежно від того, який чин ти обіймаєш. Але цей підхід має бути однаковий для усіх. Данилишина по всьому світу розшукували за те, що він провів два тендери в одного покупця, закупивши продукцію на Євро-2012, причому навіть не він, а його підлеглі. Пані Слюс розшукують по всьому світу. А нинішня влада всі тендери на Євро-2012 взагалі скасувала", пише ЛІГА.net.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи буде БЮТ, у разі приходу у владу, вимагати притягнути до відповідальності ініціаторів скасування тендерів, бютівець сказав: "Я в цьому абсолютно впевнений. Діюча нормативна база і законодавство чітко прописують порядок проведення тендерів в Україні, незалежно від того, про що йде мова. Як ви знаєте, сьогодні прийнято безпрецедентне рішення про те, що всі міжнародні змагання будуть без тендерів. Ініціатором цього був Азаров, Колесніков, а також ті, хто проводив рішення через сесійну залу парламенту. І прикладів таких - сотні".

"Хто б не прийшов до влади, у нього має бути однаковий підхід до своїх і чужих. Порушив закон - немає питань. Але коли це робиться під політичними мотивами, то це абсолютно інше питання. Спочатку вони звинувачували Тимошенко, що вона витратила гроші на пенсії. Сьогодні вже інші версії. Вони все на ходу міняють", - сказав Соболєв.

Читайте також:

ГПУ змусить Тимошенко ходити на допити попри "примхи і забаганки"

Тимошенко хоче довести справу ГПУ "до абсурду"

Герман пояснила, чому Тимошенко завжди програє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: