БЮТ пообіцяв не битися з регіоналами у Раді

У фракції БЮТ вважають, що на позачерговому засіданні Ради Партія регіонів знову вдасться до блокування трибуни.

Фракція БЮТ не голосуватиме за законопроект щодо підвищення соціальних стандартів у п’ятницю. На думку бютівців, цей законопроект призведе до зростання інфляції та курсу долара.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко наголосив, що у випадку, якщо фракція Партії регіонів запропонує "нормальний законопроект, нормальний термін введення його, і якщо людям, давши десять гривень, ми сто гривень не заберемо цінами, то ми (фракція БЮТ) завтра проголосуємо за нього першими, а потім за наші (законопроекти) будемо голосувати".

"Але розумні речі. Дурниць не треба. Вони (фракція Партії регіонів) знають, що дурниця, вони не хочуть, щоб він був прийнятий", - зазначив Кириленко.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо дій фракції БЮТ в п’ятницю на позачерговому засіданні у разі блокування трибуни парламенту фракцією Партії регіонів, Кириленко зазначив: "Битися ми не будемо".

Він також повідомив, що в суботу на зустрічі, де мають бути присутні голови 12 тисяч сільських і селищних рад, фракція БЮТ звернеться до них зі словами, що "Партія регіонів, яка за регіони виступала, по пояс у воді стоїть на колінах, щоб захищати ваші інтереси, заблокувала трибуну, щоб ми не ухвалили жоден з 41 законопроекту, який захищає вас".

Нагадаємо, фракція БЮТ ініціювала проведення позачергової сесії ВР 4 вересня. Сесія має бути присвячена виключно розгляду законопроектів, що стосуються місцевого самоврядування. Крім того, у суботу заплановано зустріч прем’єра Юлії Тимошенко з головами сільських та міських рад.

Слід зазначити, що представники Партії регіонів наполягають на негайному підвищенні Радою соціальних стандартів і через це, швидше за все, заблокують позачергове засідання парламенту.

Зокрема, перший віце-спікер ВР, "регіонал" Олександр Лавринович натякнув, що до моменту розгляду основних вимог ПР "жодні інші питання розглядатися не будуть".

Читайте також:

БЮТ: вибори нового мера Києва відбудуться навесні

"Регіони" заблокують і позачергову сесію Ради

Рада позачергово збереться, щоб допомогти регіонам

Спікер запропонував розпустити "театр абсурду" Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: