БЮТ порадив Ющенку не вигадувати велосипед з квадратними колесами

В БЮТ переконані, що люди, які порадили президентові озвучити ідею двопалатного парламенту, не розібралися в устрої України.

Голова комітету Верховної ради з питань правової політики, бютівець Сергій Міщенко переконаний, що ідея президента створити двопалатний парламент є безперспективною.

Про це він заявив, коментуючи відповідну заяву президента Віктора Ющенка.

За словами депутата, на сьогодні потрібно перейматися не створенням двопалатного парламенту, а виходом України з економічної кризи та питанням можливої зміни політичної конфігурації.

При цьому він нагадав, що двопалатний парламент працює у федеративних країнах, зокрема, таких як Росія, США та інших.

"Україна є унітарною країною, і тому двопалатний парламент не має до нашої країни жодного відношення", - сказав Міщенко.

Народний депутат висловив переконання, що ті люди, які порадили президентові озвучити ідею про створення двопалатного парламенту, до кінця не розібралися в устрої України. "Вигадувати велосипед з квадратними колесами недоречно", - сказав він.

Крім того, Міщенко зауважив, що ВР не підтримає ідею створення двопалатного парламенту.

Народний депутат також сумнівається у можливості проведення цього року адміністративно-територіальної реформи, за що також висловився глава держави. Він пояснив це тим, що для проведення такої реформи потрібен не 1 млрд. грн.

"Наш бюджет не гумовий, і тому оплачувати чиїсь забаганки не на часі", - зауважив політик.

Нагадаємо, сьогодні на Всеукраїнських муніципальних слуханнях президент наголосив на необхідності проведення реформи публічної влади, в тому числі створенні двопалатного парламенту.

Читайте також:

Ющенко пропонує розділити Верховну раду надвоє

Депутати просять Ющенка виголосити промову 1 квітня

Ющенко розповів, куди подівся його рейтинг

Ющенко не планує газову війну з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: