БЮТ поскаржився на Януковича в Європарламент

Соратник Тимошенко розповів главі Європарламенту, що в Україні запроваджується система "потьомкінської демократії" на чолі з авторитарним президентом та його оточенням.

Заступник голови очолюваної Юлією Тимошенко партії "Батьківщина" Григорій Немиря у Польщі провів зустріч з президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком. Немиря поскаржився главі Європарламенту, що президент Віктор Янукович будує  в країні авторитаризм і притискає опозицію.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", Немиря розповів Бузеку про негативні наслідки рішення Конституційного суду від 1 жовтня щодо скасування політреформи 2004 року, намагання чинної влади на чолі з Януковичем сфальсифікувати місцеві вибори та позбавити "Батьківщину" права брати участь у виборчому процесі.

"В Україні запроваджується система "потьомкінської демократії" на чолі з авторитарним президентом та його оточенням, які хочуть позбавити українців їх конституційного права обирати владу шляхом вільних демократичних виборів", - наголосив Григорій Немиря.

"Це небезпечно не лише для України, це може бути небезпечно і для ЄС", - додав він.

У свою чергу Бузек проінформував Немирю про розмову, яка у нього відбулася з президентом Януковичем напередодні та висловив стурбованість повідомленнями про тиск на ЗМІ і опозиційні партії в Україні.

"Ми дійсно занепокоєні тим, що зараз відбувається в Україні. Європейський парламент і надалі буде уважно слідкувати за подіями у вашій державі", - підкреслив він.

Читайте також:

ПР буде першим номером майже у всіх виборчих списках

У Тимошенко вважають, що Грищенко дезінформує Януковича

Тимошенко поскаржиться Європі на скасування політреформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: