БЮТ знайшов заміну Стельмаху

Представники пропрем'єрського блоку пропонують призначити виконуючим обв'язки голови Нацбанку Олександра Савченка.

У Верховній раді зареєстровано проект постанови про відсторонення голови Національного банку Володимира Стельмаха та його першого заступника Анатолія Шаповалова від займаних посад та призначення виконуючого обв'язки голови НБУ.

Інформація про проект №3647 розміщена на сайті ВР, проте його текст поки що відсутній.

Документ внесли депутати від БЮТ Олег Ляшко, Руслан Богдан, Андрій Шкіль, Іван Кириленко, Олег Білорус, Андрій Кожем'якін.

Олег Ляшко пояснив, що ВР вже двічі зверталася до президента з проханням звільнити голову НБУ за незадовільну роботу в умовах кризи та спекуляції на валютно-грошовому ринку.

“Але президент ігнорує рішення парламенту, і тому Верховна рада має самостійно визначитися з цього питання”, - сказав він.

Ляшко також зауважив, що проектом постанови пропонується призначити виконуючого обов'язки голови Національного банку України. За його словами, БЮТ пропонує призначити Олександра Савченка.

Як відомо, позачергове засідання з питання звільнення Стельмаха Верховна рада проведе в понеділок, 26 січня, о 10 годині ранку. Головний профільний комітет, який має розглядати постанову, - з питань фінансів і банківської діяльності.

Читайте також:

Ющенко похвалив Стельмаха перед МВФ
У Литвина є запитання щодо конституційності дій Тимошенко
Шлапак: Тимошенко рветься до друкарського верстату НБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: