БЮТ повторно ініціює засідання ВР, щоб перевірити, чи є коаліція

Кожем'якін впевнений, що його фракції вдасться ініціювати проведення позачергової сесії в середу.

БЮТ має намір повторно подати до апарату Верховної ради документи для проведення позачергового засідання в середу, 24 лютого.

"Ми зараз виправимо всі недоліки, які нам сказали. Ми оформлюємо так, як вони просять, хоча це ніде не пояснюється, жодним законодавчим документом", - зазначив депутат Андрій Кожем'якін.

Відповідаючи на питання, чи встигнуть вони оформити документи в понеділок, адже в іншому випадку скликати на середу засідання не вийде, він сказав: "Ми встигнемо... все у нас буде нормально".

Він також розповів, навіщо БЮТ ініціює голосування постанови про відповідальність уряду.

"Ми хочемо визначатись, чи є у нас демократична коаліція в парламенті, чи немає, відповісти на питання, хто тримається за посаду, хто не тримається. Тому і виступили ініціаторами цього засідання", - зазначив він.

"Згідно з Конституцією, уряд не може піти у відставку сам, навіть якщо і подасть у відставку, він все одно буде виконувати обов'язки", - розповів депутат.

"А тут як раз є можливість перевірити, хто здатний взяти на себе відповідальність. Якщо вони (Партія регіонів) здатні, вони проголосують за відставку, якщо вони про це говорять і можуть продемонструвати", - зазначив Кожем'якін.

Пояснюючи в чому полягала "неналежна форма" заявки, Кожем'якін розповів, що на думку апарату, "спочатку треба подати письмове звернення до керівника апарату і відкрити ту тему, яку ми пропонуємо винести на порядок денний засідання".

"Це зроблено для того, щоб в будь-який час можна було попередити наших конкурентів", - заявив він.

Депутат припустив, що таким чином "регіонали" можуть отримати можливість перешкодити їм провести засідання.

"Апарат нам повинен видати свої бланки і тільки на цих бланках ми маємо поставити підписи народних депутатів. За цей час вони попередять Партію регіонів, і вона збере свої підписи (провести позачергове засідання їз їхнім порядком денним) і буде нам перешкоджати робити це", - зазначив Кожем'якін.

Як повідомлялося, Блок Юлії Тимошенко наполягає на якнайшвидшому розгляді питання про відставку уряду - не пізніше 24 лютого. Для цього планує скликати позачергове засідання Верховної ради.

В свою чергу, спікер Володимир Литвин відхилив заявку БЮТ через недотримання необхідних процедур.

Читайте також:

БЮТ: Партія регіонів зриває голосування щодо відставки Тимошенко

БЮТ ініціює розгляд відставки Тимошенко до 24 лютого

Литвин повернув БЮТ заявку на проведення позачергового засідання ВР
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: