БЮТ пояснив, чому МВФ затягує з кредитом

Бютівець Сергій Терьохін стверджує, що листа влади до МВФ не було відправлено назад. Були поставлені додаткові питання.

Лист президента Віктора Ющенка, прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та голови Нацбанку Володимира Стельмаха до МВФ щодо отримання другого траншу кредиту не дало відповідей на всі питання, що їх хотів почути МВФ.

Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Терьохін.

За його словами, це, передусім, стосується питань, пов’язаних із дефіцитом бюджету та шляхів його фінансування: "Не було відправлено листа назад. Але були поставлені додаткові питання. МВФ турбує порядок фінансування дефіциту бюджету, розмір дефіциту бюджету. Ті виплати, які ідуть за соціальними статтями, на думку спеціалістів Фонду, не є справедливими. Йдеться про "прошені" пенсії депутатів, президентів, суддів, прокурорів".

"Але ті питання, які були поставлені, набагато коротші, ніж вони були перед ухваленням рішення про надання Україні кредиту stand-by", - зазначив Терьохін.

Нагадаємо, за даними українських ЗМІ, спільне звернення президента, прем’єр-міністра та глави Нацбанку до Міжнародного валютного фонду було повернуте відправникам на доопрацювання.

Звернення влади до МВФ було направлено 3 березня. Цим листом політики спробували переконати фонд у своїй адекватності і здатності розпоряджатися другим траншом кредиту у розмірі 16,5 мільярдів доларів, виділення якого МВФ відклав на невизначений термін.

Читайте також:

Литвин: Україна не в змозі виконати ряд вимог МВФ

МВФ повернув звернення Ющенка та Тимошенко

Мінфін обіцяє в березні виконати бюджет на 100%

Франція не готова дати Україні гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: