БЮТ позачергово скличе Раду, щоб заборонити голосувати вдома

Юлія Тимошенко вважає, що дозвіл ЦВК голосувати вдома на підставі особистої заяви створює великий ризик для фальсифікації виборів.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що фракція БЮТ вимагатиме позачергового скликання засідання Верховної ради для розгляду питання про голосування вдома.

"Скоріше за все, ми наступного тижня будемо скликати Верховну раду для невідкладного розгляду цього питання", - сказала Тимошенко 10 січня в ефірі одного з українських телеканалів.

Вона вважає, що рішення Центральної виборчої комісії про можливість голосувати вдома на підставі особистої заяви без документального підтвердження про стан здоров’я створює великий ризик для фальсифікації результатів виборів.

За словами Тимошенко, коли вона почула від ЦВК, що можливе голосування на дому при будь-якому збігові обставин, їй стало зрозуміло, що "в ЦВК знову панує "ківаловщина", і знову гроші вирішили питання і без чесності і справедливості. Єдина надія - є частина ЦВК, яка стоїть на позиції чесності, справедливості на чолі, як я сподіваюся, з головою ЦВК".

Тимошенко також вважає, що відмова Київського апеляційного адміністративного суду розглянути відповідну позовну заявою є свідченням "продажності суддів".

"Ми звернулися до суду, я особисто звернулася до суду, щоб він скасував це рішення (про голосування на дому - ред.), і я, як і кожна пересічна людина спіткнулася з продажністю українського суду. Продається і купляється все. Коли ми подали скаргу, не зважаючи на закон, окрема суддя прийняла рішення, що дійсно можна голосувати всім", - обурилася Тимошенко.

Глава уряду також повідомила, що через вірогідність фальсифікацій результатів виборів звернулася до ОБСЄ, а також до чинного президента Віктора Ющенка.

На думку Тимошенко, всі мають об’єднати зусилля, щоб не допустити фальсифікацій на виборах президента.

Читайте також:

ПР звинувачує кандидатів в президенти від влади у підкупі виборців

Усі українці за кордоном зможуть проголосувати на виборах

У БЮТ закликають усі демсили підтримати Тимошенко

Янукович пообіцяв до 2015 року ліквідувати усіх сиріт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: