БЮТ втратив крісло голови Київської облради

На засідання сесії Київської облради не були допущені представники ряду ЗМІ, не дивлячись на те, що напередодні всі вони були акредитовані.

Київська обласна рада звільнила з посади голову облради від БЮТ Володимира Майбоженка.

За дане рішення проголосували 83 депутати з 92, які отримали бюлетені для голосування. В урні опинилися 85 бюлетенів, з яких 83 бюлетеня були за звільнення Майбоженка, 2 – проти. 7 депутатів не взяли участі в голосуванні.

"Таким чином, повноваження голови Київської облради Володимира Майбоженка вважаються достроково припиненими", - заявив перший заступник голови Київської облради Олександр Качний.

Процедура таємного голосування почалася сьогодні близько 10:30 і продовжувалася 30 хвилин.

Сам Майбоженко покинув сесійний зал і сесію вів його перший зам Олександр Качний.

Після цього відбулося голосування за призначення нового голови облради. Як і очікувалося, ним став Качний. В ході таємного голосування за його обрання проголосували 70 депутатів при мінімально необхідних 61.

Сьогодні на засідання сесії Київської облради не були допущені представники ЗМІ (РБК-Україна, "Українські новини", "Ділова столиця", "Влада грошей", телеканал СТБ і радіо "Голос Києва"), не дивлячись на те, що напередодні всі вони були акредитовані. Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк розкритикував дії охорони Київської облради, яка не допустила представників ЗМІ на його сесію.

Питання про вираз недовіри було включене до порядку денного п'ятниці під №10, проте депутати приступили до його розгляду на самому початку сесії.

У квітні фракції Партії регіонів, Соціалістичної партії, блоків "Наша Україна", Костенко і Плюща, Володимира Литвина і депутатська група "Київщина" створили більшість в Київській обласній раді.

Читайте також:

Губернатора Київщини не вдалося звільнити

Рада знову залишила Харків без мера

ПР вимагає судити Тимошенко за заклики до повалення влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: