БЮТ, ПР і Литвинівці заступилися за звільненого Ющенком губернатора

Тимошенко вже заявила про намір звернутися до Конституційного суду щодо неправомірності указу президента про звільнення Моцного.

Про підтримку екс-голови Кіровоградської облдержадміністрації Василя Моцного, якого звільнили через вбивство у Голованівському районі за участі екс-народного депутата Віктора Лозінського, вже заявили представники БЮТ, Партії регіонів і Народної партії.

Народний депутат від Народної партії Юрій Литвин на прес-конференції в Кіровограді зазначив, що звільнення губернатора було помилкою президента.

"Прикро, що людину, яка віддається роботі, має результати, контролює розвиток усіх сфер області, роблять відповідальною за поведінку певної особи вищого рангу. Питання навіть не у постаті Моцного, а в системі управління територією", - зауважив Литвин.

Кількома днями раніше про наміри добиватись поновлення Моцного на посаді голови Кіровоградської облдержадміністрації повідомили народні депутати від Партії регіонів Володимир Яцуба, Сергій Ларін та Василь Гуреєв.

"Я збираюсь подзвонити Вірі Іванівні (Ульянченко – главі Секретаріату президента) і скажу їй, що нікого кращого за Моцного на Кіровоградщині не знайдеш. Зрозуміло, що випадок у Голованівську лише привід (звільнити Моцного). Хочуть перед виборами провести свою людину", - сказав Яцуба.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко під час поїздки у Кіровоград на початку липня також оголосила про намір парламентської фракції БЮТ звернутись до Конституційного суду щодо неправомірності указу президента про звільнення Моцного з посади голови Кіровоградської ОДА.

16 червня внаслідок зіткнення з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, на той час прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком і начальником міліції цього ж району Михайлом Ковальським на території мисливського господарства в Кіровоградській області загинув місцевий житель - 53-річний Валерій Олійник.

27 червня президент Віктор Ющенко повідомив, що у зв’язку з цією подією звільнив зі своєї посади голову Кіровоградської ОДА Моцного.

Як ідеться в указі, його звільнено за неналежне виконання вимог статті 119 Конституції щодо забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян.

1 липня екс-губернатор оскаржив указ президента в Кіровоградському окружному адмінсуді, оскільки вважає своє звільнення політично вмотивованим.

11 липня близько 3 тисяч представників громадськості Кіровоградської області звернулись до Кабінету міністрів України та Верховної Ради з проханням посприяти у поверненні на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації Моцного. Підписи під зверненням поставили депутати Кіровоградської обласної ради, представники обласної Федерації профспілок, організацій інвалідів, працівники культури, освіти та інші.

Читайте також:

Через "полювання на людину" звільнений голова Кіровоградської області

Тимошенко: Ющенко "пропіарився" на смерті. Тепер йому щастя не буде

Справа Лозінського

Докази у "кіровоградській справі" було знищено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: