БЮТ: президентських виборів уникнути неможливо

Президент України Віктор Ющенко не має можливості уникнути чергових президентських виборів, вважають в БЮТ.

Народний депутат України, заступник лідера фракції БЮТ Андрій Портнов вважає, що нинішній президент України Віктор Ющенко не має можливості уникнути чергових президентських виборів.

Таку думку депутат висловив в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда в Україні", опублікованому в понеділок.

"Ні, таких способів немає (уникнути президентських виборів). Наша адекватна реакція слідуватиме за кожним кроком глави держави. Чутки про те, що Ющенко введе пряме президентське правління або винайде спосіб залишитися біля керма ще абияк, просто неспроможні", - підкреслив Портнов.

При цьому інакше нардеп нагадує про юридичну відповідальність, зокрема, про кримінальну. "По-перше, гарант несе відповідальність за фінансово-кредитну систему, за бардак, що відбувався з валютним курсом, за корупцію в Нацбанку. По-друге, президент видав більше 80 указів, в яких перевищив повноваження і вийшов за межі Конституції. Більш того, незаконно припинив більше 50 постанов уряду. Крім того, йому можна пригадати звільнення суддів Конституційного і Окружного адмінсуда і глави Печерського. А сам Окружний адмінсуд президент взагалі ліквідовував - причому в мить, коли сам Ющенко був відповідачем у справі про парламентські вибори", - підсумував Портнов.

Читайте також:
Янукович: в ПР є розбіжності, розколу - нема
Головним претендентом на крісло глави мінфіну названо Гайдука
Під час "чистки" уряду БЮТ розраховує на комуністів та ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: