БЮТ придумав, як заощадити на депутатах 180 млн.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко пропонує скоротити витрати на телефонні переговори та авіаперельоти депутатів.

Запропонований Блоком Юлії Тимошенко законопроект про скасування депутатських пільг передбачає щонайменше 180 мільйонів гривень економії державних коштів.

Про це журналістам повідомив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, коментуючи закиди Партії регіонів щодо некомпетентності авторів законопроекту.

Він зазначив, що "регіонали" мали на увазі інший зареєстрований законопроект, в той час як БЮТівський цього разу не обговорювався.

За словами Кириленка, в їхньому законопроекті йдеться, зокрема, про зменшення витрат на міжнародні телефонні переговори та перельоти депутатів.

"У законі урізаються ліміти на телефонні переговори, на перельоти, там 180 мільйонів економії, і це щонайменше", - сказав він.

Кириленко також зазначив, що завдяки зменшенню депутатської зарплати економія буде набагато меншою, однак "це скоріше моральний крок, який треба виконати".

Він додав, що нині депутатська зарплата в середньому становить 17-18 тисяч гривень на місяць з усіма надбавками, і БЮТ домагатиметься скорочення цієї суми щонайменше вдвічі.

У свою чергу віце-спікер Микола Томенко висловився за те, щоб скорочення зарплат торкнулося в першу чергу працівників центральних органів влади.

"Я маю на увазі Верховну раду, уряд і Секретаріат президента, оскільки ці структури найбільше винні перед українським народом, то треба з них почати", - сказав він.

Крім того, Томенко висловив занепокоєння намаганням його колег залишити пільги для депутатів колишніх скликань, які звернулися по матеріальну допомогу.

"Я передбачаю, що серед цих колишніх депутатів є кілька інвалідів, які не можуть прогодувати свою сім’ю, однак я вважаю, що сам факт отримання допомоги колишніми депутатами є аморальним", - сказав він.

Томенко також висловив думку, що під час розгляду законопроекту про оптимізацію витрат на утримання органів державної влади, категорія колишніх депутатів повинна "бути поставлена в рівні умови з іншими категоріями людей, які втрачають роботу".

Нагадаємо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ініціює скорочення втричі зарплати для високопосадовців. З відповідною ініціативою Тимошенко виступила сьогодні, 2 березня, на нараді з питань виплати заробітної плати на державних підприємствах.

Також Тимошенко заявила, що БЮТ блокуватиме парламентську трибуну у випадку, якщо народні депутати не приймуть закон про позбавлення їх пільг.

В свою чергу, спікер Верховної ради Володимир Литвин заявив, що у разі блокування трибуни Верховної ради однією з фракцій, що входять до правлячої більшості, коаліція припинить своє існування.

Читайте також:

Тимошенко втричі знизить зарплати чиновникам і скасує пільги депутатам

БЮТ передумав блокувати трибуну Ради

Литвин погрожує розвалити коаліцію з БЮТ

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

ВідеоБЮТ придумав, як заощадити на депутатах 180 млн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: