БЮТ прийняв назад депутатів-вигнанців

Генадія Задирка, який колись назвав "дурістю" рішення Тимошенко йти в президенти, Володимира Каплієнка та Григорія Омельченка прийняли назад у фракцію БЮТ.

Фракція БЮТ скасувала своє рішення про виключення з своїх лав депутатів Генадія Задирка, Володимира Каплієнка та Григорія Омельченка.

Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

Раніше в жовтні 2009 року фракція виключила з свої лав депутатів Ігоря Рибакова, Геннадія Задирка і Володимира Каплієнка.

У жовтні БЮТтакож виключив Григорія Омельченка з фракції з формулюванням "аморальна поведінка, зрада, наклепи". Одночасно його виключили з очолюваної Тимошенко партії "Батьківщина".

Зазначимо, що Омельченко є одним з "старожилів" українського парламенту. Вперше він був обраний до Верховної Ради в 1994 р. На парламентських виборах 2002, 2006 і 2007 років обирався за списком БЮТ.

Його вихід з "Батьківщини супроводжувався гучним скандалом. "В партії перебувають люди, засуджені раніше за групові зґвалтування, крадії, шахраї та злодії, люди, які зловживають землею", - заявив нардеп про колишніх своїх соратників.

Перед цим Омельченко робив депутатські звернення до президента, Генпрокуратури та МВС у зв’язку зі зґвалтуваннями дітей у дитячому таборі "Артек". У зверненнях депутата фігурували прізвища трьох його однопартійців

Відзначимо також, що Геннадія Задирка і Володимира Каплієнка під час оголошення рішення про їнє виключення не було на засіданні фракції БЮТ. Вони не хотіли виходити з фракції.

"Ми були вимушені підняти питання щодо виключення із нашої фракції Рибакова, Задирка та Каплієнка, які неадекватно голосують - фактично голосують в унісон із Партією регіонів. А їхні виступи, написані в кулуарах паном Вінським (екс-міністром транспорту та зв'язку), - вони неприпустимі, тому що паплюжать нашу фракцію і реалізацію наших програмних засад", - зазначив тоді нардеп від БЮТ Роман Забзалюк.

Нагадаємо, Задирко та Каплієнко вийшли із Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" в середині червня. Своє рішення вони пояснили незгодою із політикою глави партії, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Прізвища Генадія Задирка і Володимира Каплієнка відомі через скандал навколо Йосипа Вінського. У червні Геннадій Задирко в одному з інтерв'ю назвав "дурістю" намір Юлії Тимошенко йти у президенти. Сама прем'єр, коментуючи цю заяву, заявила, що Задирко та група інших депутатів БЮТ мають намір висунути у президенти Вінського.

Сам Вінський категорично спростував цю інформацію і заявив, що вимагає від Тимошенко вибачень. Після цього, 17 червня, він написав заяву про відставку посади міністра, а також про вихід з партії "Батьківщина", у якій він займав посаду заступника голови партії.

Читайте також:

Бютівця Омельченка вигнали з фракції "за аморальну поведінку"

Від Тимошенко пішли ще два депутати

Із фракції БЮТ виключено трьох депутатів

Вінський: Тимошенко вважає свою команду гноєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: