БЮТ признав свою поразку в Тернополі

На думку БЮТ, є підстави говорити про застосування адмінресурсу партією Єдиний центр, на чолі якої стоїть губернатор.

Депутат від БЮТ Андрій Шевченко заявив, що Єдиний центр застосовував адмінресурс під час виборів до Тернопільської облради. Про це він сказав в ефірі Шустер Live.

"Мені здається, що є підстави говорити про застосування адмінресурсу партією, на чолі якої стоїть губернатор, яка контролювала всі дільниці і яка змогла розписати все, що захотіла", - зазначив Шевченко.

Він також наголосив, що Єдиний центр – "це партія, яка представляє інтереси глави секретаріату президента Віктора Балоги".

Коментуючи результат БЮТ на виборах, депутат зазначив: "Я би сказав, що факт поразки є, але поразка не в результатах, а поразка в тому, що ми дозволили цим виборам відбутися як фарс".

"У Радянському союзі теж вибори проходили. Недавно в Північній Кореї пройшли вибори. Сам факт виборів ще нічого не говорить. Мені здається, що вибори повинні вирішувати дві задачі – вони повинні знімати ті проблеми, які накопичуються у владі, і друга – відображати те, що насправді думають люди", - підкреслив Шевченко.

"Проблема у владі не знята. Навпаки, ми, можливо, зараз отримаємо паралельно дві обласні ради замість одної, і друге – ці результати точно не відображають волевиявлення людей, які проживають у Тернопільській області. Тому для нас це не вибори, це абсурд, це хаос", - сказав він.

"Ми не визнаємо ні факту виборів, ні цифр, які нам видають за результат", - заявив депутат.

"Те, що ми побачили – це обігравався сценарії "всі проти Юлі", - додав Шевченко.

Читайте також:

"Пора": на тернопільських виборах голосували за гроші

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

Тернопільська міліція поки не зафіксувала жодних інцидентів

На виборах в Тернополі помер секретар дільничої комісії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: