БЮТ про комбінат "Україна": дурість не має меж

Андрій Портнов відреагував наситуацію з захопленням комбінату "Україна".

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не має потреби у послугах поліграфічного комбінату "Україна".

Про це заявив заступник керівника центрального штабу кандидата в президенти Тимошенко Андрій Портнов.

За його словами, ті, хто намагаються породити конфлікт навколо друку виборчих бюлетенів, роблять тільки ведмедячу послугу.

"Необхідно терміново встановити, хто брав участь в спробі змінити менеджмент комбінату перед виборами, і притягти винних до відповідальності", - сказав Портнов.

Він висловив жаль, що "дурість деяких чиновників не має меж".

Як повідомлялося, сьогодні вранці поліграфкомбінат "Україна" у Києві, де, зокрема, друкуються і виборчі бюлетені, зазнав нападу.

Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, а після того, як це їм не вдалося, невідомі розбили шибки на першому поверсі, через які вони і увійшли до будівлі.

Зіткнення сталися і всередині будівлі, були застосовані пожежні шланги, частина будівлі залита водою. До місця події була викликана міліція.

Раніше Партія регіонів уже заявляла про спробу змінити керівництво комбінату ”Україна” командою Тимошенко, щоб надрукувати зайві 1,5 млн. виборчих бюлетенів.

Пізніше Служба безпеки України заявила, що вживає невідкладних заходів для охорони державної таємниці та недопущення втручання в технологічний процес державного поліграфічного комбінату "Україна", насамперед, замовлення та друку виборчих бюлетенів.

Читайте також:

СБУ пообіцяла захистити від рейдерів комбінат, де друкують бюлетені

Невідомі захопили комбінат, де друкують виборчі бюлетені

Луценко пригрозив "хворим" виборцям криміналом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: