БЮТ продовжує вимагати референдум

БЮТ із завтрашнього дня розпочне агітаційну роботу щодо проведення всеукраїнського референдуму стосовно внесення змін до Конституції.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Зокрема за її словами, починаючи з завтрашнього дня по всій Україні будуть розгорнуті намети з агітаційною продукцією. Крім того, громадянам будуть видаватися спеціальні буклети, де будуть пояснюватися переваги тієї чи іншої форми правління.

Юлія Тимошенко
Архів
Схоже, Юлія Тимошенко не має наміру відмовлятися від ідеї змінити Конституцію
«Робота буде проведена на високому організаційному рівні», - сказала пані Тимошенко.

Крім того, за її словами, БЮТ звернеться до всіх телеканалів з проханням провести теледебати щодо нової редакції Конституції України.

Також Юлія Тимошенко вчергове підтвердила, що референдум повинен бути проведений 30 вересня, одночасно із достроковими парламентськими виборами. «І ніхто нашій політичній силі не зможе завадити», - сказала політик.

За словами пані Тимошенко, на всеукраїнський референдум мають бути винесені 9 запитань. Зокрема, за її словами, ці питання стосуватимуться форми правління в Україні, доцільності обрання та відкликання суддів народом, розширення прав місцевого самоврядування.

Крім того, наголосила лідер БЮТ, на референдум буде винесене питання щодо надання конституційного статусу парламентській опозиції, скасування недоторканності та пільг вищих керівників держави, народних депутатів України та суддів; позбавлення мандатів депутатів всіх рівнів, які порушили обіцянки перед народом, та питання спрощення процедур проведення референдумів.

Юлія Тимошенко наголосила, що вже з сьогоднішнього дня будуть створюватися ініціативні групи з проведення всеукраїнського референдуму. За словами лідера БЮТ, кожна ініціативна група має утворюватися на зборах громадян України, в яких беруть участь як мінімум з 200 осіб. При цьому вона нагадала, що ініціативні групи реєструються ЦВК за поданням рад, на території яких проведено збори громадян, що обрали ініціативну групу.

Вибори
Юлія Тимошенко хоче поставити людям ще кілька запитань
Політик зазначила, що для проведення всеукраїнського референдуму необхідно зібрати мінімум три млн. підписів громадян. Після перевірки Центрвиборчкомом достовірності підписів, наголосила лідер БЮТ, президент має видати відповідний указ про проведення всеукраїнського референдуму. “Я вірю, що наш президент демократ, і він видасть такий указ”, - сказала пані Тимошенко.

При цьому, за її словами, громадяни України мають не тільки висловити свої побажання до нового тексту Конституції, а і безпосередньо її ухвалити. Лідер БЮТ наголосила, що саме тому другим етапом розробки нової Конституції має стати ухвалення її тексту на всенародному референдумі.

“Всі громадяни України, а не триста депутатів парламенту мають право створити нову Конституцію”, - сказала вона.

При цьому, Юлія Тимошенко запевнила, що БЮТ підтримає ту форму правління, яку обере український народ.

ВідеоТимошенко вимагає референдуму по конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: