БЮТ профільтрував свої ряди у Тернополі

Керівництво тернопільської облорганізації БЮТ прийняло рішення позбавити депутатських мандатів сімох депутатів міськради.

Керівництво тернопільської обласної організації БЮТ прийняло рішення позбавити депутатських мандатів сімох депутатів міської ради Тернополя.

Про це повідомив голова обласного осередку партії “Батьківщина” Василь Деревляний.

Василь Деревляний
Голова обласного осередку партії “Батьківщина” Василь Деревляний (Фото: ХайВей)
За його словами, цих депутатів уже виключили зі складу фракції. Він пояснив цю ініціативу тим, що депутати проголосували за позитивне вирішення одного із земельних питань, тоді як попередньо на засіданні фракції БЮТ було прийнято рішення не голосувати.

Члени фракції, які проголосували “за”, вважає Деревляний, отримали за це хабара. “Уже почали відкрито ходити гроші. Починають відкрито купувати депутатів за десятки тисяч доларів”, – обурився він.

За даними голови обласного осередку “Батьківщини”, депутатам міської ради пропонували від 20 до 50 тисяч доларів. Ці дані підтвердив депутат міськради Михайло Головко, зауваживши, що такі суми пропонували не особисто йому, а депутатам з його фракції від ВО “Свобода”. “Свобода” звернеться в прокуратуру, щоб там з’ясували, чи мав місце підкуп”, – пообіцяв він.

Натомість один із семи депутатів від БЮТ, яких відкликають з міськради, Сергій Тарашевський спростовує інформацію про нібито підкуп депутатів. У тому, що позиція його колег по фракції змінилися, він звинувачує Деревляного.

“Фракція голосує так, як заманеться одній людині. Щоб “пройшло” питання, треба за всіма плюсами, де у проекті є мінуси, іти в кабінет Деревляного”, – заявив Тарашевський.

Депутати міськради від БЮТ, яких вирішили позбавити мандатів, мають намір оскаржувати дії керівництва у суді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: