БЮТ прогнозує, що завтра Тимошенко звільнять

В Блоці Тимошенко критично сприйняли розвал парламентської коаліції і вважають його свідченням того, що голоси за відставку Тимошенко знайдуться.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко прогнозує, що відставка уряду Юлії Тимошенко може відбутися в середу, 3 березня. Про це він заявив на брифінгу в парламенті.

За словами Кириленка, про майбутню відставку Тимошенко свідчить той факт, що у вівторок представники чотирьох фракцій проголосували за припинення діяльності коаліції БЮТ, "Нашої України - Народної самооборони" та Блоку Литвина.

"Голосів на завтрашній день за відставку уряду не було, але сьогоднішнє голосування на погоджувальній раді – це сигнал на завтрашній день", - наголосив Кириленко і припустив, що в середу за відставку уряду так само голосуватимуть представники чотирьох фракцій.

Нагадаємо, голосування з питання відставки уряду Юлії Тимошенко призначене на 3 березня, але досі невідомо, чи вистачить голосів для того, щоб звільнити чинний уряд.

Партія регіонів запевнила, що вже набрала достатню для результативного голосування кількість депутатських голосів - 231. В той же час, спікер Володимир Литвин раніше заявляв, що ймовірність відставки уряду - 50 на 50.

За наявними даними, за відставку Тимошенко виступатимуть, окрім регіоналів, частина фракції НУ-НС, Блок Литвина і, можливо, комуністи.

Сама Тимошенко вимагала розглянути питання про недовіру уряду раніше - 2 березня, але Рада не стала цього робити.

Читайте також:

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

Янукович: у Тимошенко немає шансів

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

ВідеоБЮТ прогнозує, що завтра Тимошенко звільнять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: