БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

На виборах до Тернопільської облради лідирує ВО "Свобода" з 33,8% голосів. Друге місце займає "Єдиний центр" з 13,8%. БЮТ отримав лише 8%.

За даними голосування на 98% виборчих дільниць до Тернопільської обласної ради проходять 7 політичних партій.

Лідирує Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – 33,8%, далі йде партія "Єдиний центр" – 13,8%, потім Партія регіонів – 9,7%, повідомило джерело в тервиборчкомі.

БЮТ і "Українська народна партія" отримали по 8%, партія "Народний союз "Наша Україна" – 5,5%, Блок Литвина – 3,6%.

Поки не долають 3-відсотковий бар'єр Соцпартія (1,9%) та "Пора" (1,3%).

За попередніми даними паралельного підрахунку голосів партій "Єдиний центр" та ВО "Свобода", до Тернопільської обласної ради також проходять 7 партій та блоків.

За результатами паралельного підрахунку голосів партії "Єдиний Центр" до Тернопільської облради проходять: ВО "Свобода", яка набирає 34,4%, Єдиний Центр – 14,29%, Партія регіонів – 9,71%, БЮТ – 8,03%, Блок Української Народної Партії – 7,98%, НСНУ – 5,54%, Блок Литвина – 3,58%. Такі дані отримані за результатами обробки даних із 1130 з 1163 виборчих дільниць.

Як повідомив заступник голови ВО "Свобода" Руслан Кошулинський, за даними обробки 95% протоколів з виборчих дільниць ВО "Свобода" набирає 33,5 %, партія "Єдиний центр" – 14%, Партія регіонів – 9,8 %, БЮТ – 8,1 %, блок УНП – 8%, НСНУ – 5,5%, блок Литвина 3,5 %.

Голова територіальної виборчої комісії Наталія Чуйко заявила, що позачергові вибори до Тернопільської обласної ради пройшли без значних порушень.

Позачергові вибори до Тернопільської облради відбулися 15 березня після низки суперечливих судових рішень, останнє з яких уможливило ці вибори. БЮТ, з ініціативи якого Верховна рада скасувала на початку березня ці вибори, заявив, що не бере в них участі, однак залишився не викресленим у виборчих бюлетенях.

Читайте також:

Вибори у Тернополі - репетиція перед президентськими

На виборах в Тернополі помер секретар дільничої комісії

БЮТ змусили взяти участь у тернопільських виборах

ЄЦ пояснив, чому БЮТ відмовився від тернопільських виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: