БЮТ пропонує на референдумі визначити, хто в країні зайвий – президент чи прем’єр

БЮТ пропонує провести референдум щодо форми правління в державі. Для цього не треба радикально переписувати Конституцію.

У БЮТ вважають, що в країні "є одна зайва посада - або президентська, або прем'єрська". Визначитися з цим питанням вони пропонують на конституційному референдумі щодо визначення форми правління в державі. Про це 15 лютого на брифінгу повідомив лідер фракції БЮТ у Верховній раді Іван Кириленко.

Кириленко підкреслив: "Потрібно порадитися з народом і провести референдум: все-таки ми за президентську форму правління або за парламентську. Ми вважаємо, що одна посада в країні зайва. Потрібно порадитися з народом, і яку форму правління персоніфіковану він вибере - така і буде".

За його словами, радикально переписувати Конституцію для цього не треба, досить внести зміни до розділу, в якому йдеться про розподіл повноважень між гілками і інститутами влади, і в розділ, що стосується місцевого самоврядування і працевлаштування.

Кириленко також наголосив, що БЮТ готовий об'єднати зусилля з іншими політичними силами в питанні наведення ладу в країні.

Окрім цього, депутат заявив, що президентські вибори не усунули суперечностей у системі влади. "Одній гілці влади "перенедодали", іншому інституту "недопередали", як кажуть у народі. Тому я вважаю нашу пропозицію конструктивною, ніщо не заважає створити робочу групу... я не думаю, що новий прем'єр-міністр буде технічним прем'єр-міністром, маючи повноважень більше, ніж у президента", - сказав він.

Читайте також:

БЮТ оскаржить результати виборів найближчої доби

Донбас привітав "високодуховного" Януковича з перемогою

Литвин запропонував Януковичу присягнути 25 лютого

Жванія закликав Тимошенко звільнитися, а НУ-НС - об’єднатися навколо Яценюка

ВідеоБЮТ пропонує визначити, хто в країні зайвий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: