БЮТ спробує повернути українцям зимовий час

Сергій Терьохін турбується про біологічні ритми українців.

Бютівець Сергій Терьохін зареєстрував у парламенті законопроект "Про застосування тимчасових поясів на географічній території Україні", в якому пропонує повернути перехід на зимовий час, пише "Сегодня".

"Громадяни України повинні жити за соціальними правилами і біологічним ритмам в унісон із більшістю європейців", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Терьохін наголошує, що цей проект є відповіддю на спробу змусити українців жити за нормами "деяких азіатських країн".

За його твердженням, внаслідок скасування літнього часу українські споживачі енергії "повинні додатково заплатити близько 1,25 млрд євро на рік".

"Зрозуміло, що постачальники газу, теплової та електричної енергії в цьому законі зацікавлені", - говорить нардеп. І зазначає, що "прості люди та місцеві бюджети зазнають втрат, пов'язані зі зростанням оплати за комунальні послуги і передбачені соціальні дотації".

Терьохін вважає, що якщо Україна перейде зі східно-європейського часу на середньоєвропейський час, то за попередніми підрахунками загальна економія українців і додаткові доходи українських компаній складуть близько 2,4 млрд євро на рік".

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада скасувала перехід на зимовий час. На початку червня 2011 року президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про скасування зимового часу у Росії. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому.

В Україні проект постанови щодо відміни переходу на зимовий та літній час був поданий у Верховну раду на початку квітня.

Читайте також:

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Україна слідом за Росією скасує перехід на зимовий час

Україна досі не підраховувала, чи варто переходити на літній час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: