БЮТ пропонує відкрити на дачі Януковича антикорупційний центр

У БЮТ кажуть, що таким чином Янукович міг би розслідувати один із найбільших корупційних фактів не виходячи з дому.

Фракція БЮТ зацікавилася ідеєю лідера Партії регіонів Віктора Януковича про створення антикорупційного центру і пропонує розмістити офіс центру прямо в державній резиденції "Межигір’я", на території якої мешкає лідер ПР.

"Це є дуже добра ідея лідера опозиції", - зауважив народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

"У нас є до нього (Януковича) своя пропозиція - пропозиція про місце розташування антикорупційного центру. Ми пропонуємо офіс центру розташувати в державній резиденції, яку він вкрав у держави, а саме в Межигір’ї. Янукович міг би заселитися більш щільно, а частину площі віддати під боротьбу з корупцією. Згодом, коли вкрадену лідером регіоналів резиденцію буде повернуто державі, площу антикорупційного центру можна було би розширити", - цитує Соболєва прес-служба БЮТ.

"Таким чином Янукович міг би перший один із найбільших корупційних фактів розслідувати не виходячи з дому. Для цього йому не треба виїжджати ані на Чорноморський шельф, ані на "Криворіжсталь", ані на "Дніпроенерго ", - додав він.

Як відомо, у серпні Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції Межигір'я у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність. В той же час, лідер регіоналів Віктор Янукович стверджує, що він придбав на території резиденції будинок площею 600 квадратних метрів і законно ним володіє.

Уряд подав три позовні заяви щодо повернення "Межигір'я" державі - до господарських судів Києва і Київської області та Окружного адміністративного суду Києва.

Наразі у парламенті зареєстровано проект постанови про утворення тимчасової слідчої комісії щодо Межигір'я. Комісія має перевірити законність передачі резиденції в оренду Януковичу.

Читайте також:

Юль-Янь неправда про "Межигір’я"

Партія регіонів: Тимошенко хотіла оселитися на дачі Януковича

Янукович порадив журналісту не бовтати язиком про його дачу

Генпрокуратура не віддала до суду документи по дачі Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: