БЮТ пропонує збільшити штрафи з 17 до 605 гривень

В парламенті зареєстровано проект закону, згідно з яким мінімальний штраф становитиме не 17, а 605 гривень.

Депутати від БЮТ зареєстрували у Верховній раді законопроект, який передбачає істотне збільшення штрафів за всі види адміністративних порушень.

Базовою одиницею для нарахування пені вони пропонують вважати мінімальну зарплату, яка зараз складає 605 грн. Як відомо, наразі штрафи розраховуються, виходячи зі встановленого законодавством неоподатковуваного мінімуму доходів громадян у розмірі 17 грн.

Автори документу - Андрій Сенченко і Сергій Веліжанський - - заявили, що існуюча система формування грошових стягнень "втратила свою ефективність".

"Наприклад, якщо ви купите продукти з якими-небудь небезпечними хімічними сполуками, штраф, який заплатить керівник даного торгівельного закладу, в даний час складе 136 грн. В разі ухвалення законопроекту він заплатить вже 10 285 грн.", - пояснив Сенченко.

Тим часом його колеги сумніваються в тому, що законопроект буде ухвалений, зокрема, через те, що він передбачає ще одне збільшення штрафів для порушників правил дорожнього руху.

"Нові штрафи за порушення правил дорожнього руху і так досить високі. Ще одне їх збільшення може призвести до того, що люди просто відмовляться платити", - заявив народний депутат Володимир Сивкович (Партія регіонів).

З ним згоден перший заступник голови комітету ВР з питань правосуддя Юрій Кармазін ("НУ-НС"). "Про ще одне збільшення штрафів (за порушення ПДД) не може бути і мови. Люди і так стогнуть. Перед ухваленням даного законопроекту потрібно все ретельно підрахувати", - сказав він, зазначивши, що сумнівається в можливості ухвалення даного документа.

Читайте також:

Депутати пропонують штрафувати за послуги повій

Черновецький введе податки на кондиціонери, салюти і холостяків

Депутати - мільйонери просять у Верховної ради грошей

У зв'язку з кризою в Україні знижуються штрафи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: