БЮТ: відставка Черновецького буде наступного тижня

У БЮТ переконані, що в парламенті знайдуться необхідні для перевиборів столичної влади голоси.

Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін запевняє, що 16-17 лютого Верховна рада проголосує за відставку мера Києва Леоніда Черновецького.

"Нам необхідно було перед голосуванням за відповідні постанови про дострокові вибори в Києві розглянути звіт ТСК. Ми це зробили. Процедура повністю нами виконана і тепер немає ніяких перешкод, щоб не поставити нашу постанову про відставку Черновецького на голосування. Вже у вівторок, чи в середу (16-17 лютого) вона буде проголосована. Голоси для цього є", - підкреслив Кожем’якін.

"Наша позиція незмінна. На засіданні фракції ми точно визначили, що необхідні дострокові вибори у столиці і кияни показали, з ким вони і як хочуть працювати", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна рада 11 лютого ухвалила звіт тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування обставин порушення Конституції і законів владою Києва.

У документі передбачається звернути увагу президента, уряду та правоохоронців на випадки порушення законодавства столичними посадовими особами.

У звіті зазначається, що недотримання законів "призвело до критичного стану медичної галузі, навколишнього природного середовища та техногенної безпеки столиці, некваліфікованого управління корпоративними правами та земельним фондом територіальної громади міста Києва, економічно необґрунтованого формування тарифів, знищення об’єктів культурної спадщини, недотримання вимог законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування".

Ухвалення звіту створює умови для ініціювання 30 травня дострокових виборів київського мера Леоніда Черновецького та Київради.

Читайте також:

Рада почала процес звільнення Черновецького

БЮТ: Тимошенко може піти у мери Києва

ПР ініціює в Києві опитування щодо відставки Черновецького

Литвин вважає, що дострокових виборів мера Києва не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: