БЮТ радить Ющенку піти у відставку

Микола Томенко вважає, що "історія з президентством Віктора Ющенка" вже набридла громадянам і має завершитись.

Добровільна відставка Віктора Ющенка з поста президента позитивно вплине на подальший розвиток країни.

Таку думку висловив заступник голови Верховної ради, "бютівець" Микола Томенко, коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про те, що президент може піти у відставку в разі створення нової коаліції.

За словами Томенка, якби президент пішов на цей крок, то це було б позитивним рішенням, оскільки сьогодні більшість громадян вважають, що "історія з президентством Віктора Ющенка має завершитись".

"Якщо можливість створення нової коаліції стане для президента додатковим аргументом, то нема в цьому проблеми, бо більш важливим є сьогодні оновлення політичної еліти на чолі з президентом", - вважає заступник голови ВР.

Водночас, за словами Томенка, після відставки президент стане звичайним пересічним громадянином з усіма наслідками, що з цього випливають.

"Тому не факт, що таке рішення буде президентом прийняте", - сказав він.

У свою чергу, "регіонал" Нестор Шуфрич заявив, що навіть можлива відставка Ющенка не зупинить процес об'єднання БЮТ і Партії регіонів у широку коаліцію.

"Це (відставка президента – ТСН.ua) навряд чи зупинить ті процеси (об'єднання БЮТ і ПР – ТСН.ua), які мають забезпечити прозору і відповідальну систему влади і мінімізувати кризу. Навіть, якщо Ющенко напише заяву і оголосить її в парламенті, то вже заради цього ці процеси треба було почати", - заявив він.

Читайте також:

Ющенко підготував указ про дострокові вибори ВР і президента

Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

"Регіони" знову пропонують "велику" коаліцію

БЮТ і "регіонали" домовляються скасувати вплив Ющенка на губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: