БЮТ: регіонали готують захоплення держустанов за сприяння Ющенка

У Тимошенко заявляють, що 2 тисячі "молодчиків зі східних регіонів", вже в Києві й чекають сигналу про захоплення держустанов, а ще 5 тисяч приїдуть пізніше.

Партія регіонів після 7 лютого планує захопити держустанови, в тому числі Кабінет міністрів.

"Партія регіонів, починаючи з 7 лютого, намагатиметься дестабілізувати ситуацію в країні шляхом захоплення держустанов, в тому числі Кабінету міністрів", - йдеться на сайті Юлії Тимошенко.

"Підтвердженням цього є інформація про те, що в санаторіях і готелях Києва та на його околицях розташувалося близько 2 тисяч молодиків приватних охоронних структур із східних регіонів України", - повідомляє БЮТ.

За інформацією прес-служби, "на 7 лютого буде доставлено ще близько 5 тисяч вищезгаданих осіб із Запоріжжя, Дніпропетровська, Черкас, Миколаєва, Харкова та Криму".

"Доставка молодчиків, їх харчування і перебування оплачуватиметься за рахунок коштів Партії регіонів", - заявляють в БЮТ.

Крім того, за інформацією прес-служби, президент Віктор Ющенко "повністю обізнаний з таким розвитком подій і сприяє цій ситуації".

"Викликає також питання інформація про те, що 6-7 лютого, які по всій країні є вихідними, а для всіх працівників секретаріату президента є робочими днями", - заявляє БЮТ.

"Відомо, що саме в ці дні перед працівниками секретаріату поставлено завдання здати всі документи в архів або їх знищити", - додає прес-служба.

До речі, згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони України, починаючи з 6 лютого, зовнішню охорону основних адміністративних будівель у Києві забезпечують 1,5 тисячі співробітників Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомили у Департаменті зв’язків з громадськістю МВС України, безпосередньо це стосується Секретаріату президента України, Кабінету міністрів, Верховної ради, Київського апеляційного адміністративного суду та Вищого адміністративного суду України.

Читайте також:

Регіонали готують сцену перед ЦВК

Регіонали почали готуватися до Майдану

Регіонали Піскун з Калашниковим розгромили офіс партії Луценка

Тимошенко: бази відпочинку під Києвом заповнені бойовиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: