БЮТ: регіонали купили голоси за відставку Тимошенко

БЮТівець Соболєв, заявив, що таким чином ПР почала формування нової парламентської коаліції.

Заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв заявив, що депутати від Комуністичної партії і Блоку Литвина, а також семеро представників БЮТ голосували за відставку уряду Юлії Тимошенко за матеріальну винагороду.

"Ми побачили людей, які вже присягнулися різними способами, хто за матеріальне стимулювання, хто за звання героїв України, хто за посади, і вони намагаються у такий спосіб сформувати нову коаліцію", - заявив депутат.

"Нас не дивує позиція Партії регіонів, - вони завжди займали антиукраїнську позицію, - але тут дивовижна метаморфоза відбулася з комуністами та Литвином. Комуністи і Литвин перший раз не голосували за відставку уряду в умовах, коли в країні була економічна криза. Литвин, який удруге не голосував, коли в країні була ще більша економічна фінансова криза, раптом, коли почалося економічне зростання... вирішив швидко змінити свій статус і повторити подвиг Олександра Олександровича Мороза", - сказав він.

Крім цього, коментуючи голосування 7 депутатів від БЮТ за відставку уряду, повідомив, що в середу вранці на засіданні фракції ці депутати були встановлені.

Зокрема, підтримали висловлення недовіри уряду депутати від БЮТ Віталій Барвіненко, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Олег Черпіцький, Ігор Савченко, Юрій Полунєєв та Григорій Омельченко. Картки інших народних депутатів були висунуті з ячейок для голосування.

Нагадаємо, в середу Рада ухвалила резолюцію недовіри Кабінету міністрів і тим самим відправила його у відставку.

Зокрема, за висловлення недовіри уряду проголосували 172 депутати від фракції Партії регіонів, 15 депутатів від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", 19 представників Блоку Литвина, 27 - Комуністичної партії, 7 депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко і 3 позафракційних парламентарії.

Читайте також:

За відставку Тимошенко проголосували семеро бютівців

Уряд Тимошенко відправлений у відставку

Тимошенко з трибуни ВР пообіцяла не дати Януковичу грати в теніс і гольф

ВідеоБЮТ: регіонали купили голоси за відставку уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: