БЮТ: регіонали відкликали постанову про звільнення Тимошенко

Турчинов заявив, що ПР відкликала постанову про звільнення уряду Тимошенко після збору підписів БЮТом.

Партія регіонів відкликала свою постанову про відставку уряду Юлії Тимошенко, заявив віце-прем'єр Олександр Турчинов.

"Коли Партія регіонів внесла проект постанови про відставку Кабміну, депутати БЮТ наполягли, щоб розглядати це питання негайно, не зволікати, і зібрали необхідні підписи", - нагадав він.

"Як тільки підписи були внесені до парламенту, ми отримали інформацію, що Партія регіонів відкликала проект постанови про відставку уряду", - заявив Турчинов.

"Це є свідченням нездатності Партії регіонів взяти на себе відповідальність, сформувати більшість. Також це говорить про те, що єдина мета наших опонентів - це просто дестабілізація ситуації, це сіяння серед наших громадян хаосу і зневіри", - додав він.

Турчинов наголосив, що "уряд буде протистояти цьому".

"Ми не тримаємось за посади, але ж вимагаємо від наших опонентів або визначитись і брати на себе відповідальність, або не заважати уряду працювати", - наголосив він.

Нагадаємо, 19 лютого Партія регіонів зареєструвала у Верховній раді проект постанови про відповідальність Кабміну, за результатами розгляду якого чинного прем'єра Юлію Тимошенко можна буде відправити у відставку.

Ініціативу регіоналів мали розглянути на початку березня, проте БЮТ зібрав 150 підписів щоб негайно розглянути це питання на позачерговому засіданні ВР "для подолання невизначеності у владі".

22 лютого представники БЮТ заявили, що Партія регіонів перешкоджає проведенню ініційованого ними позачергового засідання парламенту, а спікер Володимир Литвин категорично відмовляється скликати це засідання.

Читайте також:

24 лютого Рада розгляне відставку Тимошенко

ПР закликала Тимошенко самій піти у відставку

БЮТ ініціює розгляд відставки Тимошенко до 24 лютого

ВідеоБЮТ: ПР відкликали постанову про звільнення Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: