БЮТ: "Регіони" хочуть зірвати Раду, щоб сфальсифікувати вибори

Бютівець Кожем'якін вважає, що Партія регіонів прагне зірвати засідання парламенту, щоб провести масштабні фальсифікації.

Партія регіонів робить усе, щоб зірвати позачергове засідання Верховної ради, ініційоване фракцією БЮТ, заявив представник блоку Андрій Кожем'якін.

"Як тільки у Партії регіонів дізналися про ініціативу БЮТ скликати позачергове засідання Верховної ради 13 січня для вирішення єдиного питання - прийняття закону, який би унеможливив масштабні фальсифікації, вони тут же кинулись зі своїми заготовленими 150-ма підписами, щоб першими скликати позачергове засідання і таким чином самим формувати порядок денний", - сказав Кожем'якін.

Він зазначив, що фракція Партії регіонів винесла до порядку денного позачергового засідання парламенту понад 60 питань.

"Очевидно, ПР запропонувала б і більше питань, але так бігли і спішили до кабінету спікера, що половину паперів погубили по дорозі", - зазначив Кожем'якін.

Він переконаний, що оперативність, із якою фракція "регіоналів" віднесла 150 підписів своїх членів для скликання позачергової сесії, - найпереконливіший аргумент того, що вони "з останніх сил намагаються створити умови для масштабних фальсифікацій".

"Самі речники Партії регіонів не вірять у перемогу Віктора Януковича на виборах президента. Саме тому вони постійно звертаються до нумергології, шукають порятунку у номерах та різноманітній містиці", - заявив Кожем'якін. 

"Насправді вони чудово розуміють, що на чесних, прозорих і справедливих виборах Янукович ніколи не отримає перемоги", - додав він.
.
Водночас, Кожем'якін зазначив, що "питання демократичності виборів - це питання, яке турбує не тільки Блок Юлії Тимошенко". 

"Для більшості політичних сил представлених в українському парламенті, чесність, прозорість і відкритість виборів - це не пусті виборчі гасла", - сказав він. 

"Тому, як би не намагалася Партія регіонів підтасувати результати виборів - наша політична сила зробить все для того, щоб народ, а не політтехнологи ПР обирали президента України", - запевнив Кожем'якін.

Нагадаємо, 4 січня Центрвиборчком ухвалив рішення, за яким для голосування за межами виборчої дільниці виборець не повинен надавати документ, який підтверджує, що він не може пересуватися самостійно.

Тимошенко заявила це може призвести до значних порушень під час виборів і до фальсифікації результатів голосування. З відповідним позовом вона звернулася до суду.

Проте вже 8 січня Київський апеляційний адмінсуд відмовив у задоволенні позову Юлії Тимошенко до ЦВК.

У свою чергу, Блок Юлії Тимошенко ініціює скликання 13 січня позачергового засідання Верховної ради для прийняття законопроекту про заборону голосувати вдома без документального підтвердження.

Читайте також:

Тимошенко знову оскаржила в суді дозвіл на голосування на дому

ЦВК змінила процедуру голосування вдома

Тимошенко вимагатиме скасування рішення ЦВК про голосування вдома

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: