БЮТ: "Регіони" прагнуть розпустити Верховну раду

БЮТ і Партія регіонів так і не домовилися про розблокування роботи парламенту. ПР звинувачують у намірі паралізувати Раду.

У Верховній раді знову не знайдено компромісу щодо можливості підвищення соціальних стандартів та розблокування роботи парламенту.

Про це після засідання погоджувальної ради заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко. Нагадаємо, саме через невирішеність питання про підвищення мінімальних зарплат і пенсій, від початку тижня Партія регіонів блокує роботу ВР.

За словами Кириленка, погоджувальна рада в черговий раз завершилася безрезультатно. "Жодна з озвучених пропозицій не знайшла підтримки для того, щоб розблокувати роботу", - наголосив він. Політик відзначив, що різні політичні сили пропонували близько 10 законопроектів, але жоден із них не допоміг досягненню компромісу.

Разом із тим, Кириленко запропонував "представникам крупного капіталу", які є в ПР, перш ніж вимагати підвищити соцстандарти, підвищити зарплати на власних підприємствах.

В той же час, Кириленко визнав, що у Раді зараз склалася патова ситуація. "Партія регіонів чітко виступає за те, щоб паралізувати роботу ВР, і за вибори", - впевнений політик.

За словами Кириленка, зараз ПР має намір провести соцопитування, і, якщо зрозуміє, що її підтримує більшість українців, почати процес переобрання Ради. Кириленко також наголосив, що цей намір співпадає з позицією інших політичних сил, окрім Блоку Тимошенко.

Нагадаємо, цього тижня засідання ВР не відбуваються через блокування роботи парламенту представниками Партії регіонів.

Днями БЮТ погодився проголосувати за підвищення соціальних стандартів в Україні, але лише в обмін на підвищення акцизів на тютюн, алкоголь і паливно-мастильні матеріали.

Регіонали від такої пропозиції відмовилися, й блокування ВР триває. У той же час, представники Партії регіонів категорично спростовують закиди про те, що вони хочуть організувати дострокові парламентські вибори.

Читайте також:

БЮТ і "регіонали" потрапили під гнів Ющенка

Депутати-регіонали знову почали день з блокування Ради

Заблокованій Раді пропонують голосувати письмово

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

ВідеоПР звинувачують у намірі паралізувати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: