БЮТ: рішення про Бандеру - вказівка Януковича

У Тимошенко заявили, що звання Героя у Бандери відібрали не за юридичним рішенням, а через політичне підґрунтя.

Визнання недійсним указу президента Віктора Януковича про присвоєння звання Героя України Степану Бандері є політичним, а не юридичним рішенням. Про це заявили у прес-службі БЮТ і партії "Батьківщина".

"Цілком очевидно, що це - особисте рішення Віктора Януковича, і він тільки прикривається судовою системою, яка сьогодні знаходиться під повним контролем Президента і його адміністрації", - заявили в БЮТ.

У БЮТі скасування указу про присвоєння звання Героя України Бандері називають "прямим порушенням передвиборчої обіцянки Януковича про мораторій на ідеологічні питання, які роз'єднують суспільство".

Нагадаємо, у середу, 12 січня, рішенням суду президентський указ "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України" був визнаний недійсним.

Крім цього, з сайту президента зник указ про присвоєння лідерові ОУН-УПА Бандері звання Героя України.

У свою чергу, голови Тернопільської, Івано-Франківського та Львівського обласних рад Олексій Кайда, Олександр Сич і Олег Панькевич оприлюднили відкриту заяву, в якій висловили протест і обурення рішенням про визнання недійсним президентського указу про присвоєння провідникові ОУН Бандері звання Героя України.

Читайте також:

У Бандери остаточно відібрали Героя

Голови трьох облрад щодо Бандери: Війна проти українців триває

Ющенко про Бандеру: влада принижує героїв на догоду Кремлю

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: