БЮТ "воскресив" один суд і заблокував інший (відео)

Група депутатів від Блоку Тимошенко сьогодні зранку заблокувала кабінет голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка.

Про це повідомляє прес-служба ВАСУ.

"Наразі близько 30 депутатів знаходяться біля кабінету голови ВАСУ, не дозволяючи нікому до нього потрапити, таким чином унеможливлюючи роботу Пасенюка в нормальному режимі. Про мету приходу до Вищого адмінсуду народні депутати не повідомляють, свої дії не пояснюють", - говориться в повідомленні.

Раніше представник БЮТ Андрій Портнов повідомив, що Київський обласний адміністративний суд зупинив дію указу президента України про ліквідацію окружного адміністративного суду міста Києва.

За словами політика, відповідне рішення було ухвалене 15 жовтня.

13 жовтня Ющенко своїм указом ліквідував Окружний адміністративний суд міста Києва. Цим же указом президент з 14 жовтня 2008 року створив Центральний окружний адміністративний суд Києва у кількості 37 суддів і Лівобережний окружний адміністративний суд Києва у кількості 22 суддів.

Перед цим, 10 жовтня, Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом БЮТ призупинив дію указу президента України "Про дострокове припинення повноважень Верховної ради України VI скликання і призначення позачергових виборів". Суд також заборонив Центральній виборчій комісії проводити будь-які засідання, пов`язані з організацією позачергових виборів у ВР.

ВідеоЯк БЮТ воскрешає суди

ВідеоЯк БЮТ ламав двері у суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: