БЮТ розпочинає масову реорганізацію

Турчинов заявив, що зміни торкнуться в першу чергу представників БЮТ в органах законодавчої влади і місцевого самоврядування.

Блок Юлії Тимошенко найближчим часом розпочне масову реорганізацію структури, направлену на оптимізацію діяльності в умовах опозиції.

Про це заявив один з лідерів цієї політсили Олександр Турчинов газеті "Дзеркало тижня".

"Ми розуміємо - серйозна опозиційна діяльність неможлива і без структурних реформ у самій партії та блоці. Найближчими днями БЮТ почне реалізацію вже відпрацьованої програми реорганізації та очищення від усього слабкого, кон'юнктурного й наносного", - сказав Турчинов.

За словами політика, зміни торкнуться в першу чергу представників БЮТ в органах законодавчої влади і місцевого самоврядування, а також кадрової політики партії.

"Ця робота стосується не лише партії, а й, передусім, фракції в парламенті та місцевих радах. Будуть запроваджені публічні критерії роботи кожного депутата та члена партії. Кадрова робота буде організована на новому, прозорому і професійному рівні", - повідомив він.

Також Турчинов висловив переконання, що без структурної організації політсила, до якої він належить, не зможе протистояти монолітній і агресивній політиці влади.

"Без таких радикальних і жорстких рішень ми не зможемо протистояти насуванню загрози тоталітаризму", - заявив він.

Тим часом від Тимошенко продовжують йти колишні соратники. Так 11 травня депутати Верховної ради, члени БЮТ Олександр Буджерак, Олег Гейман, Валерій Камчатний, Євген Константинов і Юрій Крук увійшли до складу коаліції "Стабільність і реформи".

Читайте також:

Тимошенко: об'єднання опозиції не буде

Тимошенко: мене зараз найменше хвилює моя репутація

БЮТ назвав порушення справи проти Гримчака та Парубія репресіями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: