БЮТ: розрив між Тимошенко і Януковичем більш ніж у 10% є штучним

У БЮТ заявляють, що ЦВК навмисне збільшує розрив між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко.

Розрив між Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем більш ніж у 10% є штучним і організований за вказівкою Центральною виборчою комісією.

Про це заявив довірена особа кандидата у президенти Тимошенко в Івано-Франківській області Юрій Романюк.

"Окружні виборчі комісії у західних регіонах України отримали вказівку від ЦВК притримати протоколи з мокрими печатками до 19 січня", - повідомив він.

Таким чином, на думку Романюка, Партія регіонів отримає змогу маніпулювати цифрами і демонструвати громадянам свою перевагу над Тимошенко.

"Через утримування протоколів до результату Юлії Тимошенко не будуть додані голоси виборців із Заходу України, де вона є беззаперечним лідером", - наголосив Романюк.

Він навів конкретні факти схеми викривлення результатів волевиявлення громадян у виборчому окрузі №89 (Коломия).

"Сьогодні о 10-й годині ранку, коли ОВК опрацювала результати по 123-м дільницям і розпочала "перегонку" електронного звіту до ЦВК, надійшла команда від куратора цього процесу у Івано-Франківській області Петра Коляди припинити будь-які дії до 12.00 завтрашнього дня", - заявив Романюк, додавши, що самим членам ОВК запропонували йти додому відпочивати.

"Таким чином, робота ОВК №89 фактично зупинена попри кворум", - сказав Романюк, додавши, що, за неофіційною інформацією, подібна ситуації склалася ще у кількох округах на заході України.
 

Читайте також:

Тимошенко перемагає в 15 областях і Києві, Янукович - в 9-ти, Криму і за кордоном

Тимошенко впевнено перемагає на виборах у Києві

Національний exit-poll: Янукович і Тимошенко проходять до другого туру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: