БЮТ: ще не народився чоловік, який зміг би зламати Тимошенко

В опозиції запевнили, що "ніякі репресії і моральні тортури не змусять "Батьківщину" припинити свою боротьбу".

Фракція "БЮТ-Батьківщина" заявила, що команда Віктора Януковича має намір до наступних президентських виборів 2015 року знищити будь-яку політичну опозицію в країні. Таким чином бютівці відреагували на порушення кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

"Та зусилля Януковича марні… Ще не народився той чоловік, який би зміг залякати та зламати цю мужню жінку (Тимошенко)", – йдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою БЮТ.

В опозиції запевнили, що "ніякі репресії і моральні тортури не змусять "Батьківщину" припинити свою боротьбу".

У заяві сказано, що Тимошенко була викликана до Генпрокуратури, очолюваної "кумом Януковича" Віктором Пшонкою, де "у відсутності адвоката і нехтуючи Конституцією та Кримінально-процесуальним кодексом, було порушено проти неї кримінальну справу за нібито виплату пенсій за рахунок коштів, отриманих урядом від продажу квот парникових газів у рамках Кіотського протоколу".

У "БЮТ-Батьківщині" заявляють, що із порушенням законодавства з Тимошенко взяли підписку про невиїзд і, таким чином, "влада унеможливлює поїздки Тимошенко країною та унеможливлює її спілкування із співвітчизниками".

"Якщо Янукович хоче реально знищити "Батьківщину" як опозицію, то йому доведеться вбивати опозиціонерів. Його клану, як мовчазно свідчать шахтні терикони та штольні, до цього не звикати. В Україні до влади прийшла справжня мафія з кримінальним минулим, кримінальним сьогоденням, і кримінальним способом мислення", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 15 грудня стало відомо, що Генпрокуратура порушила проти Юлії Тимошенко кримінальну справу за нецільове використання коштів, отриманих її урядом від продажу квот парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

Наразі Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд.

Тимошенко заявила, що на 20 грудня призначено ще один допит, на який вона прийде з адвокатом.

Читайте також:

Терьохін: за логікою ГПУ, разом з Тимошенко треба саджати і Путіна

Тимошенко вже зібрала сумку і готова йти до в'язниці

Європа і Росія: Путін з легкістю проміняв Тимошенко на сало

ВідеоБЮТ: ще не народився чоловік, який зміг би зламати Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: