БЮТ скаржиться, що Партія регіонів підкуповує депутатів ковбасою

У фракції БЮТ не вірять, що спроби Партії регіонів переформатувати парламентську більшість увінчаються успіхом.

Народний депутат, перший заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Кожемя’кін заявив, що Партія регіонів постійно веде переговори з депутатами різних фракцій про створення нової парламентської більшості, не гребуючи при цьому підкупом, – "з ким за гроші, з ким за ковбасу".

Бютівець, зокрема, висловив упевненість, що поки фракцію "Наша Україна - Народна самооборона" очолює Микола Мартиненко, ця фракція не увійде до коаліції фракції Партії регіонів.

"Якщо фракція "Наша Україна - Народна самооборона" сьогодні має 37 підписів за те, щоб керівником фракції був Мартиненко, і він очолює більшість цієї фракції, то для того, щоб увійти (у коаліцію з ПР), фракції "Наша Україна - Народна самооборона" потрібно, звичайно, щоб керівником цієї фракції була інша людина", - сказав він.

На думку Кожем’якіна, можливо, коаліція між ПР і НУ-НС може відбутися, якщо НУ-НС очолить депутат Ради від НУ-НС В’ячеслав Кириленко. Крім того, Кожем’якін відзначив, що коаліція ПР і БЮТ неможлива за жодних обставин.

У той же час депутат повідомив, що ПР веде переговори з окремими депутатами, у тому числі і від його фракції, про співпрацю. "Вони працюють з депутатами, з ким за гроші, з ким за ковбасу", - сказав він.

Кожем’якін також запевнив, що у випадку якщо президентом стане прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, то коаліція буде посилена за рахунок депутатів, які зараз є позафракційними, а також за рахунок входження в неї більшої частини НУ-НС.

Нагадаємо, раніше представниця Партії регіонів Ганна Герман заявила, що одразу після президентських виборів у парламенті може бути створена нова коаліція. На питання, з якими фракціями Партія регіонів планує створювати коаліцію, Герман відповіла: "Я не належу до людей, які забагато секретів відкривають".

У свою чергу депутат від НУ-НС Микола Катеринчук заявив: "Зараз працюють з фракцією НУ-НС, пропонують їм деяке політичне майбутнє, пропонують їм інші якісь аргументи, щоб вони записувалися в нову коаліцію". "Фракцію очолить потім В'ячеслав Кириленко, який попросив собі посаду спікера. Я думаю, що може це ще й чутки, але дуже дивно все це виглядає", - додав він.

Читайте також:

Ганна Герман проговорилася про "секретну" коаліцію в Раді

БЮТ: Янукович пообіцяв Яценюку та Тігіпку вибори в Раду

Соціологи прикинули, на що можуть розраховувати Тимошенко і Янукович

Яценюк обіцяє Януковичу "справжню опозицію"

ВідеоБЮТ скаржиться, що ПР підкуповує депутатів ковбасою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: