БЮТ скликає позачергову сесію Ради на вівторок

Фракція БЮТ назбирала 150 підписів нардепів, необхідних для скликання позачергової сесії парламенту.

У Верховній Раді з’явилося звернення БЮТ з вимогою зібрати позачергову сесію парламенту на 21 липня, підписане 150 депутатами. Про це повідомило джерело в апараті ВР.

В запропонованому БЮТ порядку денному значаться кадрові призначення, зміни до закону про вибори президента, збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України" на 18 млрд грн і зміни до Конституції України про збільшення терміну правління міських голів з чотирьох до п’яти років.

Нагадаємо, 16 липня в день закриття четвертої сесії глава фракції БЮТ Іван Кириленко обіцяв ініціювати позачергову сесію.

У свою чергу, глава Верховної Ради Володимир Литвин виразив готовність скликати позачергову сесію "якщо при цьому будуть дотримані всі процедури". За його словами необхідно не менше семи днів для скликання.

"Зрозуміло, що скликати позачергову сесію сил і розуму багато не потрібно. Потрібно при цьому тільки дати відповіді на декілька питань: перше - скликали, а що робити? Які питання будуть запропоновані до розгляду? Яким буде результат розгляду цього питання? Тому якщо не буде відповідей на ці питання, то я б застеріг ініціаторів від першого кроку", - сказав Литвин.

На думку спікера, однією з причин, яка могла б зібрати позачергову сесію, є вимога МВФ прийняти закони банківської сфери.

У запропонованому БЮТ порядку дня таких законів немає. Законопроект, що регламентує контроль держави над проблемними банками, готувався до розгляду на позачерговому засіданні ВР 14 липня.

Читайте також:

БЮТ і Партія регіонів гуртом заблокували Раду

Депутат, який прийшов замість Лозінського, присягнув з ложі суддів

БЮТ та Регіони скликатимуть позачергову сесію влітку

Міністр вугільної промисловості передумав іти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: