БЮТ: сьогодні існує загроза війни з Росією в Криму

Нардеп від фракції БЮТ Шкіль впевнений, що Росія має план збройного конфлікту з Україною, оскільки "саме так вона вибудовує стосунки з сусідами".

Для України залишається актуальною загроза озброєного зіткнення з Росією в Криму. Про це заявив депутат від Блоку Юлії Тимошенко член парламентського комітету із закордонних справ Андрій Шкіль.

Так він прокоментував опубліковані сайтом WikiLeaks документи, де говорилося про те, що українські чиновники в 2009 році повідомляли на переговорах із США про загрозу конфлікту з РФ в Криму.

"Така загроза була не лише в 2009, але і зараз", - сказав Шкіль.

"Така загроза війни існує і до цього дня. Я абсолютно упевнений в цьому однозначно, в стратегічних планах російського Генштабу про постійно існуючу загрозу початку так званих сусідніх воєн, тобто, воєн з сусідами. На жаль, це природне явище для Росії. Саме так вона вибудовує стосунки з сусідами. Тільки через кров, тільки через використання сили", - пояснив український депутат.

"Ми бачимо, що Росія дуже вдало використовує таке дипломатичне поняття як попередження силою. Росія постійно погрожує, у тому числі, по відношенню до України. Ми це бачили кілька разів, починаючи з будівництва греблі в Тузлі, потім це було під час грузинської війни. Постійно ведуться спори відносно делімітації кордону. Ясна річ, що РФ в Криму може почати таку війну під приводом захисту свого населення. Можуть організовуватися терористичні акти. Нагнітатися штучна активність кримсько-татарського населення. Я можу сказати вам, що є просто десятки таких сценаріїв. І це невдячна річ перераховувати їх. Тому що Росія у будь-який момент може придумати новий. Але в цілому усе просто: це, нібито, захист населення, у яких є паспорти, і Росія діятиме як в Грузії. Саме це буде причиною, а способів можливих багато", - міркує Шкіль.

Читайте також:

WikiLeaks опублікував нові документи про Україну

Росіянину, який шпигував у Криму на Китай, скоротили термін ув'язнення

Україна і Росія узгодили договір про "ядерне" СП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: