БЮТ спрогнозував Генпрокурора

Бютівець Святослав Олійник назвав чотири вірогідні кандидатури на пост очільника ГПУ, проте допускає, що кінцевий кандидат може стати несподіваним.

Найвірогіднішими претендентами на пост Генерального прокурора є сьогоднішній заступник Генпрокурора Микола Голомша, колишній прокурор Криму Віктор Шемчук, прокурор міста Києва Євгенії Блажівській і прокурор Дніпропетровської області Володимир Шуба. Так вважає народний депутат від БЮТ Святослав Олійник.

Генеральна прокуратура України
MIGNEWS
Новим Генеральним прокурором України може стати несподівана особа
Разом з тим, як повідомили в прес-службі Олійника, політик відзначив, що існує велика вірогідність того, що кандидатура, запропонована на цей пост, буде несподіваною. "Такою як, наприклад, була кандидатура Яценюка на пост спікера Верховної ради", - уточнив парламентарій.

За його словами, єдині критерії, які, безумовно, будуть дотримані при висуненні кандидатури - це "динамічність, професіоналізм, високий рівень освіти і внутрішньої культури". "Не можна зараз висувати на пост Генерального прокурора "динозаврів". Політична сила, яка стане висувати політиків старого зразка, неминуче програє в умовах жорсткої конкуренції", - спрогнозував БЮТівець.

Нагадаємо, в Апараті Верховної ради зареєстроване представлення, ініційоване народним депутатом, членом фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Юрієм Луценком, про вираз недовір'я Генеральному прокурору України Олександру Медведьку. Його підписали понад 180 народні депутати фракцій "Наша Україна - Народна самооборона" і Блоку Юлії Тимошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: