БЮТ стверджує, що Фірташ готує проти нього атаку

За словами "бютівців" олігарх Дмитро Фірташ планує "ввести в оману" цілу країну, поширюючи фальшиві результати соціологочних опитувань.

Фракція БЮТ звинувачує Дмитра Фірташа у спланованій операції щодо руйнування рейтингів прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Відповідну заяву озвучив у понеділок, 22 квітня, представник фракції Андрій Кожем’якін.

За його словами, найближчим часом буде реалізована "масштабна операція щодо введення в оману виборців та маніпуляції їхньою свідомістю за допомогою оприлюднення фальшивих результатів соціологічних досліджень".

"Близько десяти соціологічних центрів України отримали замовлення на систематичне оприлюднення начебто результатів опитувань громадян, присвячених наступним виборам президента – хоча насправді ці опитування проводитись не будуть. Там буде вказано, що в другий тур президентських виборів виходять Віктор Янукович та Арсеній Яценюк", - сказав бютівець.

За словами Кожем’якіна, замовником та фінансистом цих нібито опитувань виступає співвласник RosUkrEnergo Дмитро Фірташ, який також є "спонсором пана Януковича та пана Яценюка".

Результати цих сфальсифікованих досліджень, стверджує депутат БЮТ, будуть масштабно оприлюднюватися у ЗМІ, зокрема в медіа, які контролюються Фірташем.

"Сьогодні суспільству накидається ілюзія вибору, хоча насправді обидва політики (і Янукович, і Яценюк) є ставлениками того ж таки Фірташа і практично є членами однієї команди. Обидва нібито альтернативні кандидати є вихідцями з одного тіньового гнізда – гнізда RosUkrEnergo, - заявив Кожем’якін.

За його словами, Янукович і Яценюк втілюватимуть начебто різні шляхи розвитку України лише на рівні декларацій.

"У попередні роки була змога переконатися, що масштабні маніпуляції соціологічного характеру не є визначальними для більшості громадян. Однак, зважаючи на те, що сьогодні авантюристи від політики намагаються ввести в оману цілу країну, ми вважаємо за свій обов’язок попередити громадян України, журналістів та соціологів про сплановану епідемію фальшивої соціології", - заявив Кожем’якін.

Водночас, на прохання надати докази, які б підтверджували звинувачення, що містяться в заяві, Кожем’якін пообіцяв, що фракція зробить це найближчими днями.

Читайте також:

Ющенко зустрівся з Тимошенко за зачиненими дверима

ПР: Тимошенко піде на вибори за гроші з бюджету

Тимошенко вважає Фірташа своїм прямим ворогом

Тимошенко: у Януковича, Ющенка та Яценюка один штаб на трьох

Яценюк: у другому турі я переможу Януковича

ВідеоФірташ готує проти БЮТ атаку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: