БЮТ та Регіони скликатимуть позачергову сесію влітку

Дата проведення наступної сесії залежатиме від того, коли будуть напрацьовані законопроекти, які необхідно приймати – наступного тижня чи у серпні.

Блок Юлії Тимошенко обов’язково ініціюватиме проведення позачергової сесії Верховної Ради, заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Не знаю, як інші фракції, але ми будемо ініціювати (позачергову сесію) обов’язково", - сказав він після закриття четвертої сесії Верховної Ради шостого скликання.

"Нагальних питань залишилося дуже багато, починаючи від політичних – а саме закону про вибори президента, який потрібен – і закінчуючи економічними і соціальними, бо 15 вересня уряд повинен вже подати бюджет на 2010 рік", - наголосив Кириленко.

При цьому він не виключив, що на позачергову сесію можуть виноситись також кадрові урядові питання. Однак, за словами Кириленка, це відбудеться в разі узгодження позиції, насамперед, із партнерами БЮТ по коаліції.

У свою чергу, заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сказав, що "регіонали" також ініціюватимуть проведення позачергової сесії парламенту.

Він прогнозує, що вона відбудеться або наступного тижня, або у серпні – конкретніша дата проведення позачергової сесії залежатиме від підготовки низки питань.

"Це залежно від того, коли будуть напрацьовані законопроекти, які необхідно приймати", - сказав Єфремов.

Зокрема, за його словами, необхідно ухвалити зміни до закону про вибори президента.

"Тоді, коли він буде доопрацьований, буде подана відповідна кількість голосів, і я думаю, що ми зберемося на позачергову пленарну сесію", - сказав він.

При цьому Єфремов не виключив, що буде розглянута й низка інших законопроектів. Зокрема, щодо підвищення соціальних стандартів.

"Я сподіваюся, що наступним кроком буде домовленість щодо підвищення рівня соціальних стандартів", - зазначив "регіонал".

Нагадаємо, спікер Володимир Литвин 16 липня закрив четверту сесію Верховної Ради шостого скликання. За планом, наступна має розпочатися 1 вересня.

Читайте також:

Литвин обіцяє стати президентом

Верховну раду розблокували, щоб закрити до кінця літа

"Регіонали" у Раді вимкнули систему для голосування

БЮТ і Партія регіонів гуртом заблокували Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: